Wpisz i kliknij enter

Szykują się dwa znakomite koncerty we Wrocławiu

21 listopada we wrocławskim Centrum Kultury Agora wystąpią Ms. No One oraz Mr. S. A więc: mieszanka elektroniki, trip-hopu i ambientu. Ms. No One

Zespół pod wodzą wokalistki Joanny Piwowar wydał utrzymaną w trip-hopowym klimacie EP-kę „Dont Ask, Dont Tell”, z której pochodzi najbardziej znany utwór zespołu „Colder”.

Dziennikarze i krytycy, z entuzjazmem odnosząc sie do poczynań Ms No One, definiują ich muzykę jako pokrętną krzyżówkę Radiohead z Portishead. – Może rzeczywiście mamy coś z głowami – komentuje liderka zespołu Joanna.

Obecnie Ms No One promuje swoją debiutancką płytę, produkcją której zajął się Sławek Bardadyn (Mr.S), który wystąpi wraz z zespołem.

Więcej: www.myspace.com/noonemiss

Mr S.

Kompozytor, klawiszowiec i producent muzyczny Sławek Bardadyn to twórca znany w kręgach muzyki elektronicznej nie tylko w Polce, ale także na zachodzie. Jego najnowszy album „Extracerebral” wydany nakładem angielskiej wytwórni Artificial Bliss przemawia zarówno do tych bardziej wymagających słuchaczy jak również odpowiada może być przyjemnym odkryciem dla osób które dopiero rozpoczynają swoje poszukiwania muzyczne.

Więcej: www.myspace.com/monsieuresse

Centrum Kultury Agora znajduje się przy ulicy Serbskiej 5a (mapka poniżej). Początek koncertu: godz. 20.00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sieciach sprzedaży Eventim.pl, Ticketportal.pl, Ticketpro.plJest nas 13 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy