Wpisz i kliknij enter

Paris Indie Club: Na początek zagra Beat Assailant

24 stycznia koncert Beat Assailant w warszawskim Centralnym Basenie Artystycznym zainauguruje cykl Paris Indie Club, tworzony we współpracy z Instytutem Francuskim w Warszawie. O Beat Assailant mówi się jako antidotum dla komercyjnego rapu, wskrzeszenie hip-hopu i ikona francuskiego eklektyzmu.
Jego koncerty to żywiołowa żonglerka słowem, którą wspiera 6-sobowy zespół czerpiący z klasycznego jazzu, soulu, funku, electro, rocka czy klimatów lat 70.

Wszystkie trzy albumy wydane do tej pory we Francji siały mocne zamieszanie na tamtejszej hip-hopowej scenie, skutecznie łącząc amerykański flow z typowo francuskimi podkładami.

Styczniowy koncert będzie częścią trasy promującej album Rhyme, Space, Continuum, który nakładem Sonic Records pojawi się niebawem w Polsce.

Paris indie Club to kompilacja płytowa oraz cykl koncertów. Naszym celem jest dotarcie do poszukującej, ambitnej publicznośc…

Paris Indie Club to kompilacja płytowa oraz cykl koncertów. Raz w miesiącu, w całym 2010 roku, odbędzie się koncert w klimacie paryskich klubów. Nie chodzi tu nawet o stricte muzykę francuską, a przede wszystkim artystów tworzących trendy muzyczne w stolicy Francji. Nie zabraknie więc modyfikacji muzyki amerykańskiej – Beat Assailant, prawdziwych artystycznych i awangardowych zjawisk takich jak Nosfell czy gwiazd francuskiego kina – Emmanuelle Seigner.

Filmowa zapowiedź koncertu:

Świeżutki teledysk do singla promującego najnowszy album:







Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy