W kolejnym, tym razem specjalnym wydaniu „Encyklopedii Elektroniki” – cyklicznej audycji na falach Szczecin.FM – usłyszymy przeróbki nie tylko elektronicznych standardów w nie tylko elektronicznych wykonaniach.
W pierwszej odsłonie „Cover versions” m.in. Alarm Will Sound, Autechre, Maxence Cyrin, Kode9 & The Spaceape i Depizgator. Już we wtorek o północy w Szczecin.FM!
* Radio: 94.4 FM (Szczecin i okolice)
* Internet: Szczecin.FM
* Blog: http://szczecin.fm/Audycja
* Facebook: http://www.facebook.com/encyklopedia.elektroniki

ooo, elektronika tez dorobila sie odpowiednikow fanow led zeppelin 😀
jedno jest pewne – stary IDM to dobry IDM, a teraz…
sorry za duble, ale jeszcze jedno – ulepisz mi kawałek o pajacykach na sznureczku? inspirujące.
i wpadaj na forum, ziombel, polecaj, wrzucaj rankingi, 80 komciusiów z pretensjami ad personam, na takiego czilałtmena Cię matka natura wychowała? nie celuj w ludzi, wybierz muzykę 😛
„proponuję każdemu wejść w profil microtonal mana i poczytać jego potyczki na forum” – bo rybnych tabunów mu brak, mu brak! niektórych nawet blant już nie oświeci. odstaw, bejbi, nim depresja zapuka do Twych drzwi, a teczka ze skitami wpadnie w kałużę 🙂
dziękuję, nie-wzajemnie. 🙂
pal dalej, pokój z tobą. przyjemnego czytania w nowym roku życzę.
myślenie w ogóle nie jest twoją mocną stroną. 😀 czytam sobie do blanta te twoje wypociny i brechtam co chwilę, urodzony komik z ciebie. 😀
ty za to zawodzisz coraz bardziej z każdym zdaniem. myślałem ze niżej upaść już nie możesz, ale jak widzę „dno” było dla ciebie tylko początkiem.
buahahahaha! nie zawiodłeś mnie, pajacyku na sznureczkach 🙂 proponuję każdemu wejść w profil microtonal mana i poczytać jego potyczki na forum – ubaw gwarantowany! i gość na dodatek uważa się za inteligentnego! hahahah!
ryba dedykuje ci ten poemat:
„chciałoby się na wyżyny
a tu ciągle niż
nie uciągnie ciężka dupa
pustej głowy wzwyż”
to cała prawda o tobie i twoim „rapie” ty zakompleksiony impotencie intelektualny.
odezwał się pierwszy pieniacz tego serwisu, który nie potrafi nawet dobrze po polsku pisać…
ryba16 to poczatkujacy raper (lol) ktory poszukuje szczescia poza betonowa dzungla. ignorujmy go a na pewno sypnie jakims rymem i dobrym bitem, madafaka yo ziom.
fish,chyba czas wracać z powrotem za bujany fotel dziadka i udawać paprotkę.
bo szeroka paleta to tylko w photoshopie., pozdrawiam.
*zawalona. szerokie opcje edycji również uwielbiam, bardzo.
błagam o wybaczenie, 2 lata temu zawiesił mi się kwas masłowy na pracowni chemicznej. a jeśli nie wybaczysz bliźniemu cała nowamuzyka zostanie ogonem Twoich privów, innego scenariusza nie przewiduję.
za to ty masz zle w glowie :/
nie pamiętam, wiem tylko tyle – masz źle ustawiony kontrast ekranu.
nie czaję o co chodzi z tym Photoshopem, proszę o wyjaśnienie, albo dzwonię na komendę! 😛
@ ebbie roleckt – wysłałam Ci pw.
a gdzie się pojawia tam światłość i prawda 🙂
ok ok, troche przesadzilem ale gdzie sie nie pojawi mallemma tam jest jakas sciema ;d
no problem mates (lol) 😉
As usually, Vielen Dank! 😀
http://www.multiupload.com/FTFV24CRGO
enjoy!
a jeśli padnie to drugie źródło do pobrania zapewnię 😀
jak mi net nie padnie 😉
„ludzie, make music, not (flame)war ;)” – exactly.
@Usiu: Nagrasz audycję?
ludzie, make music, not (flame)war 😉
@ryba16: Liczba 16 to wiek czy podczas rejestracji na forum otrzymałeś informację typu: Nick „ryba” jest już zajęty. Możesz użyć pseudonimu „ryba16”? Jeśli tak to skopiuj sobie do notatniczka pytanie, które zaraz przeczytasz i wróć do niego za kilka lat. Jeśli zaś to nie wiek, proponuję zastanowić się już teraz czy aby na pewno objawem „wychodzenia kompleksów” jest skomentowanie ilustracji graficznej towarzyszącej informacji o audycji czy raczej wykrzykiwanie i obrażanie innych, które jak mniemam, wynika z braku umiejętności czytania ze zrozumieniem?
To chyba najlepszy moment zeby AdminJ wywalił rybę z tego forum…bo ja juz mam dość!!!
klatka, zmniejsz kontrast ekranu, weź głęboki wdech, spójrz na artwork audycji i przeczytaj mój post raz jeszcze. ryba, spokojnie, ledwo pogodziłam się z faktem, że nie jesteś w zastępach moich grouppies. za to rybi zapach unosi się gdzie indziej, zawsze znajdzie jakieś marne pocieszenie.
„just another day at nowamuzyka” jak to śpiewał fil kolins 😀
rybciu-pipciu, a może powiesz mi: autorem, którego poczytnego moralitetu jesteś? bo zaimponowałeś mnie wielce tym postem… 😉
bacz na słowa kresowy inteligencie
mallemma wiedzialem ze sie do czegos przyjebiesz, jestes bardziej przewidywalna niz kibel dla hydrualika. kompleksy wychodza z ciebie w kazdym z twoich debilnych komentow
tak, masz rację, wyszło przefafuśnie 😉
pierdoły gadasz, ps ma duże możliwości i nie jest dla snobów 🙂 zobacz nawet imege tego niusa zrobione w psie.
photoshop to narzędzie dla snobów 🙂