Wpisz i kliknij enter

Następni goście Selectora

Kolejni wykonawcy tegorocznego Selector Festivalu to: Thievery Corporation, Metronomy, Boys Noize i Uffie. Thievery Corporation

To niekwestionowani mistrzowie łagodnych brzmień. Ale mimo, że kojarzeni są z klasycznym lounge`m, to koncertowe oblicze formacji jest całkowicie inne. Wraz z towarzyszącymi im na scenie muzykami i wokalistami Rob Garza i Eric Hilton tworzą niesamowite, wielokulturowe widowisko.

Metronomy

Jeden z tych zespołów, których styl muzyczny ciężko sklasyfikować, ale ich fanów można znaleźć tak wśród publiczności rockowej, jak i miłośników elektronicznych brzmień. Wraz z takimi formacjami, jak CSS i Klaxons szybko zdobyli serca zwolenników tanecznego rocka i muzycznych eksperymentów.

Za sukces grupy odpowiedzialny jest głównie Joseph Mount, który oprócz pracy nad swoim autorskim projektem znalazł czas na zremiksowanie nagrań takich artystów, jak Franz Ferdinand, Gorillaz, Kate Nash czy Ladytron.

Boyz Noize

28-letni didżej i producent z Hamburga. Masywne, czasami ekstremalne, elektroniczne brzmienie jego nagrań swoją energią przywołuje raczej wyczyny zespołów rockowych, niż klasyczne house’owe brzmienia znane z parkietów.

Uffie

Urodzona w Stanach Zjednoczonych, wychowana w Hong Kongu, a mieszkająca w Paryżu wokalistka i raperka Uffie to kolejna na Selector Festivalu przedstawicielka francuskiej wytwórni Ed Banger, której artystów w postaci Busy P (szef wydawnictwa) i DJ Mehdi mieli okazję zobaczyć festiwalowicze podczas poprzedniej edycji.

Fot. Uffie zaprasza na swój występJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
303
303
11 lat temu

Tamto było bardziej zapraszające…

tilen
tilen
11 lat temu

jest jeszcze wiecej zdjec z tej kolekcji?

Polecamy