Wpisz i kliknij enter

Vincenzo zagra we Wrocławiu

10 kwietnia we wrocławskim klubie Krakowska 180 wystąpi Vincenzo Ragone, znany w świecie houseu po prostu jako Vincenzo.

  • VINCENZO [Poker Flat / Dessous / Moon Harbour / Winding Road / Moodmusic]
  • Jot [Magnetic Works / Wałbrzych]
  • Seb [Step Ahead / Wrocław]
  • Mike Pike [Plug’n’Play / Wrocław]
  • Druga sala (Disco)
  • Pol Rax [Wrocław]
  • Dr. Atkins [Wrocław]

Zawsze nieprzewidywalny w zgłębianiu i prezentowaniu nurtów housowych oraz ich odmian technicznych w eterze od ponad 15 lat. Vincenzo to prawdziwe dziecko eksplozji acid house’u, współpracujący z czołówką Hamburskich producentów oraz dj’ów wyznaczających trendy gatunkowe. Najważniejszy z nich to teraźniejsza ikona stylu, właściciel potężnej wytwórni Poker Flat – Steve Bug.

To w jego wytwórni Vincenzo stawiał pierwsze kroki, by w latach 1995-1997 wydać swoje pierwsze produkcje. Pierwszy solowy album „1-800-Vincenzo” odwzorowujący jego własny wypracowywany oraz zgłębiany styl, wydany w 1998 roku nakładem brylującej ówcześnie wytwórni Dessous, przyjęty został bardzo owacyjnie.

Liczne solowe wydawnictwa oraz współpraca z Alexi Delano (aka A.D.N.Y), oznaczają dla niego mnóstwo godzin spędzonych w nowojorskim studio. Owocem współpracy staje się nowy projekt Vincenzo & A.D.N.Y. Dzięki temu jego muzyka zostaje wzbogacona o cięSką dawkę soulu, przemycanego w amerykańskich produkcjach house. Vincenzo staje się postacią rozpoznawalną na całym świecie, juS wtedy grając i występując we wszystkich liczących się klubach. Kolejne kolaboracje m.in. z Dj Rasoul, John Buckby aka Schmoov, Marc Schneider (aka Snider) prowadzą do powstania kompilacji „Strip Joint Grooves”, na której ewidentnie słychać fascynację funkiem oraz deep housem.

Kolejne lata to przede wszystkim rozwój i pogłębianie umiejętności o aktualne w ówczesnym czasie trendy w muzyce klubowej. Romans z muzyką techniczną, produkcje minimal techno, to wszystko składa się na powstanie rozpoznawalnego na całym świecie remixu ‘Anne Will’ wydanego dla wytwórni Liebe Detail.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jman
jman
14 lat temu

Już wszystko jest w porządku. Krakowska jak się patrzy! 🙂

zombek
zombek
14 lat temu

a po co ta mapa?
skoro klub jest na krakowskiej a nie na rynku?

Polecamy