Wpisz i kliknij enter

Soap&Skin zagra w Polsce…

…tylko jeden występ – ale za to w pełnym koncertowym składzie. Ekscentryczna, intrygująca, awangardowa, tajemnicza, zjawiskowa – od momentu pojawienia się na scenie jest obsypywana komplementami.

Nic dziwnego, to wyrazista osobowość, otoczona mroczną i dekadencką aurą… Ma tylko 20 lat, a bije od niej jakaś romantyczna skaza. Bajronizm, oniryzm i werteryzm zaklęty w muzyce.

Pochodzi z małego austriackiego miasteczka, dorastała w farmerskim domu. Na fali pierwszego młodzieńczego buntu z ulgą porzuciła lekcje pianina, na które posyłali ją rodzice – by po niedługim czasie powrócić do nich świadomie i z pełnym zaangażowaniem, ćwicząc nierzadko po 12 godzin dziennie.

Jej kompozycje to sinusoida emocji, wykrzyczana własnym głosem, zagrana na pianinie, ozdobiona dyskretnymi, ambientowymi eksperymentami. To wszystko zostało zawarte na jej jedynym dotychczas, debiutanckim albumie „Lovetune for Vacuum”, który ukazał się w zeszłym roku. Teraz nadarza się okazja, aby to poczuć na własnej skórze…

Koncert odbędzie się 12 czerwca, w warszawskim Palladium.

Ceny:
Przed koncertem – 79zł(stojące)/99(siedzące)
W dniu koncertu – 89/109

Anja gościła już w naszym kraju dwukrotnie: jesienią ubiegłego roku kontrowersyjny solowy występ na krakowskim Unsound wywołał skrajne emocje, za to podczas marcowego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu okazała się być jednym z najjaśniejszych punktów koncertu “Life Along The Borderline – A Tribute To Nico”.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
J.Carrasco
J.Carrasco
11 lat temu

To będzie jeden z bardziej epickich koncertów tego roku! Ceny warszawskie, ale warto!

Polecamy

Eksperymentalne oblicze RPA – część #40

Nowy rok i nowa część cyklu. Całkiem niedawno wyszły dwa albumy szwajcarskiego producenta Dejota, który nagrał je podczas pobytu w RPA. Poznajcie jego wyjątkową elektronikę!