Wpisz i kliknij enter

Warto posłuchać: Free The Robots

Za nazwą projektu kryje się Chris Alfaro, muzyk stanowiący kolejne potwierdzenie prawidłowości, że wszystko co obecnie najlepsze w eksperymentalnym hip-hopie pochodzi z Los Angeles. Free The Robots to projekt, który ujrzał światło dzienne w roku 2007 za sprawą EPki o tym samym tytule. Abstract, Jazz-Funk, Downtempo, Hip-Hop – wszystkie te style wchodzą ze sobą w niezwykłe konfiguracje wpisując się w modny współcześnie trend ucieczki od jednoznaczności. Trend, który „FTR” opanował do perfekcji.

Na szczęście w przypadku muzyki Chrisa Alfaro, prywatnie wziętego restauratora nie mamy do czynienia z niezrozumiałym stylistycznym bełkotem. Wątki skutecznie się uzupełniają i wysycają, generując brzmienie idelanie wpisujące się w sznyt takich formacji jak All City, LuckyMe czy Klipmode, gdzie wydają tacy artyści jak: devonwho, mndsgn oraz Knxwledge.


Ponad miesiąc temu miała miejsce premiera drugiego w dyskografii artysty krążka „CTRL ALT DELETE” dla oficyny AlphaPup Records dla której to rok temu świetny album wypuścił inny obywatel miasta Los Angeles – Nosaj Thing.

Chris Alfaro jest również częścią projektu WE ARE THE NEW STANDARD skupiającego się na prezentacji sztuki XXI wieku. Bohaterami cyklu byli między innymi artysta video Eric Nyquist oraz rysownik Emilio Santoyo.

Poniżej znadują się trailery najnowszego krążka „Free The Robots”

Free The Robots „Ctrl Alt Delete” Promo Video #1 from Alpha Pup on Vimeo.

Free The Robots „Ctrl Alt Delete” Promo Video #2 from Alpha Pup on Vimeo.

Free The Robots „Ctrl Alt Delete” Promo Video #3 from Alpha Pup on Vimeo.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
niebieskawa
niebieskawa
12 lat temu

o!

Polecamy