Wpisz i kliknij enter

Znamy pierwszych wykonawców FFF10

Do października jeszcze dużo czasu (i festiwali), ale organizatorzy Free Form Festivalu ogłosili już pierwsze gwiazdy: DJa Krusha i Goldfrapp! Warszawski Koneser, jak co roku, przez dwa dni, będzie miejscem występów niebanalnych wykonawców z pogranicza muzyki elektronicznej i nie tylko. Przez pięć dotychczasowych edycji festiwalowi udało się wypracować swoją markę, a to za sprawą artystów, którzy na nim występowali m.in: The Herbaliser, Hexstatic, Koop, Birdy Nam Nam, The Orb, Télépopmusik, Hooverphonic, Coldcut…

Otwierając przygotowania do kolejnej edycji zapewniono występ legendy instrumentalnego hip-hopu z Japonii, Dja Krusha. Kilkukrotnie gościł w naszym kraju, (m.in: na Festiwalu Nowa Muzyka) jednak październikowy występ będzie jego pierwszym w stolicy.

Do Krusha dołącza Goldfrapp – brytyjski duet, z piękną Alison na czele, który w tym roku wydał oczekiwany album „Head First”. Jak został przyjęty? Czytaj w recenzji Ani Kozłowskiej.

A już niebawem, 25 lipca, w warszawskim Palladium, w ramach rozgrzewki przed festiwalem wystąpi zespół Cut Copy. Ceny biletów: 90 zł; 100 zł od 1 lipca; 110 zł w dniu koncertu.

Organizatorzy wysoko ustawili sobie poprzeczkę w pierwszej kolejności ogłaszając topowych wykonawców. Czy utrzymają tą tendencje?Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
J.Carrasco
J.Carrasco
14 lat temu

Ale się kroi line up! Czekam na wiecej z niecierpliwą miną!

homar_alex
homar_alex
14 lat temu

Są jednak jakieś plusy życia w stolicy

Polecamy