Wpisz i kliknij enter

Concrete Cut wydaje: tym razem Think

Trzecie wydawnictwo nowego polskiego netlabelu Concrete Cut to singiel „Mixed Signals”, nagrany przez artystę ukrywającego się pod pseudonimem Think. Muzyk prezentuje unikalne brzmienie dubtechowe, które przez wielu zostało porównane do artystów takich jak Scuba, Clubroot czy Headhunter. Przestrzenne linie basu Thinka i do perfekcji wyrzeźbione dźwięki i beaty, tworzą mroczną i unikalną atmosferę, pokazując jego innowacyjne i daleko wybiegające w przyszłość podejście do dubstepu. Singiel ukaże się w wersji elektronicznej we wszystkich renomowanych sklepach internetowych takich jak: Beatport, Juno, Amazon, iTunes itp.

Think

Think to młody, utalentowany producent, zamieszkujący na codzień przedmieścia warszawy. Współpracował z takimi artystami jak K-tee, Radicall, Nuns Chaostry czy Sourone. Kolejne ruchy w jego muzycznej historii to założenie kolektywu FusionArt wraz ze Zvierem.

myspace.com/thinkfusionart »

Od początku 2010 roku Think przeżywa swój najbardziej płodny okres w życiu muzycznym na dobre utożsamiając się z deepowym, technicznym brzmieniem dubstepu. Jego utwór „All Wet” znalazł się na kompilacji „Echodub Loves Vol 2”, wydanej przez wytwórnię Echodub, której założycielem jest DFRNT. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, Novika, Hoax czy System. Sygnuje muzykę w takich labelach, jak New Moon, AvantRoots, Blipswitch, Subsession, i Concrete Cut.

concretecut.pl »

Concrete Cut to nowy Warszawski label poświęcony promowaniu najnowszej i najlepszej muzyki elektronicznej w Polsce. Prowadzący skupiają się na muzyce oscylującej w granicach 130-140bpm – dubstep, garage/2step, deep electronica. Do tej pory naszym nakładem ukazały się
dwa wydawnictwa: Liquid Molly – „Hello Molly / HDD” i „Ammonium / Plastic Cheetah”.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

3 pytania – PillowTalk

PillowTalk to trio z San Francisco, które proponuje słoneczny house z soulowym zacięciem.