Wpisz i kliknij enter

Tauron Festiwal Nowa Muzyka – informacje o biletach i oficjalny timetable

Znamy już rozkład artystów na poszczególne dni TFNM #5, który pod koniec sierpnia zawładnie elektroniczną Polską! A to nie koniec: line up nie jest jeszcze zamknięty, będą kolejne gwiazdy! Na zdjęciu: Rob Brown i Sean Booth (Autechre) z optymizmem spoglądają w świetlaną przyszłość katowickiego festiwalu.

Festiwal, który odbywa się w dniach 26-29 sierpnia, otworzy wyjątkowy koncert Lou Rhodes w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W ciągu następnych dwóch dni na terenie KWK Katowice wystąpią m.in. Autechre, Moderat, Pantha du Prince, Bonobo i Jaga Jazzist. Finałem imprezy będzie niedzielny koncert Prefuse 73 & Aukso Orchestra, który odbędzie się w miejscu dobrze znanym bywalcom nowobrzmieniowych eventów: w Galerii Szyb Wilson, która gościła już artystów tej miary, co DJ Krush, Autechre czy Jeff Mills.

Jak dotąd line up Tauron Festiwalu Nowa Muzyka obejmuje 18 znamienitych wykonawców, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek – wkrótce opublikujemy kolejnych artystów, którzy uświetnią piątą edycję czterodniowej uczty muzycznej w sercu Górnego Śląska.

Poniżej prezentujemy szczegółowy timetable i informacje o biletach i karnetach.

LINE UP:

26 sierpnia – Sala Koncertowa Akademii Muzycznej w Katowicach

· Lou Rhodes

27 sierpnia – KWK Katowice

· Jaga Jazzist
· Autechre
· Bonobo Live Band
· Three Trapped Tigers
· King Midas Sound
· Mary Anne Hobbs
· Pantha du Prince
· Kidkanevil

28 sierpnia – KWK Katowice

· Moderat
· Bibio
· Gonjasufi
· Gaslamp Killer
· Floating Points & Fatima
· Nosaj Thing
· DMX Krew
· Loops Haunt

29 sierpnia – Szyb Wilson w Katowicach

· Prefuse 73 & Aukso Orchestra: „The Predicate Compositions” – An exploration in orchestral and preparedelectro acoustic movements.

BILETY

Karnety 3-dniowe

Karnety 3-dniowe upoważniają do udziału w koncetach od piątku 27 sierpnia do niedzieli 29 sierpnia, włączając w to również koncert finałowy. Cena karnetu 3-dniowego wynosi 140 PLN.

Uwaga – ilość karnetów ograniczona!

Karnety 2-dniowe

Karnety 2-dniowe upoważniają do udziału w koncetach od piątku 27 sierpnia do soboty 28 sierpnia. Do 31 lipca włącznie cena karnetu 2-dniowego wynosi 120 PLN. Później cena karnetu 2-dniowego wynosić będzie 140 PLN.

Bilety jednodniowe

Bilety jednodniowe upoważniają do udziału w wybranym dniu festiwalu. Do 31 lipca włącznie cena biletu wynosi 70 PLN. Później cena biletu wynosić będzie 80 PLN.

Koncert otwierający Festiwal

Bilety na koncert otwierający piątą edycję Festiwalu Nowa Muzyka (26 sierpnia, Lou Rhodes, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej w Katowicach), kosztują 50 PLN.

Ilość biletów na koncert Lou Rhodes jest również ograniczona!

Koncert finałowy – Galeria Szyb Wilson

Guillermo Herren (Prefuse 73) featuring the AUKSO Orchestra presents:
“The Predicate Compositions”: An exploration in orchestral and prepared electro acoustic movements

Bilety w cenie 50 zł dostępne od 01.07.

Karnety 4-dniowe

Posiadacze karnetów czterodniowych mają możliwość wstępu na wszystkie koncerty (w tym również koncert Lou Rhodes) – karnety zostały już wyprzedane.

Bilety można zamawiać na stronach:
* Ticketportal.pl

* Ticketpro.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

3 pytania – [O]

Dziś w naszym cyklu gościmy electropopowy zespół z Ukrainy.