Wpisz i kliknij enter

Jeszcze w lipcu nowa Donna Regina

16 lipca ukaże się nowy krążek avant-popowego projektu Donna Regina. Płyta „The Decline Of Female Happiness” wypełniona będzie dziesięcioma premierowymi kawałkami. A jesienią zespół da w Polsce serię koncertów! Donna Regina stworzyła styl, który wciąż ewoluuje i z każdym nowym albumem zespół definiuje go na nowo. Jeśli elektronikę można zdefiniować w piosence, to Donna Regina zdefiniowała ją już całkowicie…Rozpoznawalne ciepłe brzmienie, głębokie basowe rytmy, gitara i kojący głos Reginy Janssen znajdziemy także na nowym albumie „The Decline Of Female Happiness”.

Donna Regina są mistrzami skromności, sugestii, nieopisywalności. To, co jest oczywiste, nie jest ich domeną. Wolą zagrać o jeden dźwięk mniej, niż o jeden za dużo. Nowy album jest wyśmienicie wyprodukowany, dźwiękowo bardzo urozmaicony i pełen świeżych pomysłów. Oczywiście rozpoznajemy już od pierwszych taktów, że to właśnie Donna Regina, ale już w drugim utworze „Vague” budowane jest napięcie i oczekiwanie, które nie jest wcale tradycyjnie „rozładowane”.

Płyta ukażę się nakładem wytwórni Karaoke Kalk, w polsce dystrybuować będzie ją niezastąpiony Gustaff. A poniżej kawałek ze starszej płyty – „Northern Classic”.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy