Wpisz i kliknij enter

Lovebirds zagra w Polsce

Lovebirds zagra w Polsce

Na zaproszenie Beats Friendly, na dwie imprezy do Polski przybędzie niemiecki didżej i producent Sebastian Doring, lider popularnego projektu Knee Deep, znany również pod pseudonimem Lovebirds.

  • Lovebirds
  • 19.11.2010 – Katowice, Flow
  • 20.11.2010 – Warszawa, Mono Bar
  • Start: 22.00
  • Wjazd: 10/15 zł

Publiczność rozgrzeje Novika & Mr. Lex (Katowice) oraz kolektyw Novika / Bartek Winczewski / Rawski / Mr. Lex (Warszawa)

Jego produkcje zazwyczaj nawiązują do klasycznego disco, ale jednocześnie wciągają mocnym, soczystym brzmieniem houseowym. W samych superlatywach wypowiadają się o Doringu koledzy po fachu: Ben Watt (numer „The Beat Goes Boom” ukazał się w barwach Buzzin Fly), Tom Middleton, Jimpster (w planach EPka dla Freerange Records). My również nie szczędzimy mu pochwał, a hasło Lovebirds kojarzymy z szalonymi wakacyjnymi balangami.

Mimo, że kawałek „In The Shadows” ukazał się nakładem wytwórni Winding Road w 2008 roku to długo zajmował zaszczytne miejsce w setach djów związanych z Beats Friendly. Wersja instrumentalna z wokalem Noviki często stanowiła punkt kulminacyjny imprezy.

Równie trudno było uwolnić się od numeru „The Rat” (Freerange, 2008). Obecnie Sebastian intensywnie pracuje nad swoim solowym albumem dla Winding Road. Jeszcze wcześniej pojedyncze utwory mają ukazać się nakładem zacnych labeli: Freerange i Teardrop (prowadzonej z Vincenzo).Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy