Wpisz i kliknij enter

Zmiany u pionierów industrialnego rocka

W zespole Agressiva 69 nastąpił rozłam – z kolegami rozstali się dwaj muzycy: Bodek Pezda i Sławek Leniart. Poszło oczywiście o nową muzykę. Wokalista Tomek Grochola i obecny gitarzysta Robert Tuta chcieli wrócić do industrialnego brzmienia, jak w początkach działalności zespołu, a wspomniani Pezda i Leniart – ciągnęli w stronę elektronicznego popu.

Zespół pod wodzą Grocholi pracuje obecnie nad nowym materiałem, który ukaże się w 2011 roku. Jeszcze w grudniu pojawi się natomiast album projektu Agressiva Live Act – „Ummet” – zawierający muzykę ambient, zarejestrowaną podczas krakowskiego wernisażu „Miejsce naznaczone”, w ramach którego wystawiali swe prace niemieccy i polscy artyści.
Grochola wraz Jackiem Tokarczykiem z Agressivy 69 pracuje również nad projektem Sudenes, w którym wspomagają ich Krzysztof Mandrela i Iza Chembrzynska. Również w grudniu pojawi się debiutancki singiel zespołu – „Deszcz”.
Pezda i Leniart nadal będą działać będą jako duet producencki 2.47 Production Team. Rok 2011 ma przynieść ich płytowy debiut.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy