Wpisz i kliknij enter

Max i Snax

Nasz ulubiony producent disco – Max Skiba – może się pochwalić nowym wydawnictwem. To dwunastocalówka „One To Pray To” wydana przez brytyjską wytwórnię Under The Shade. Na krążku znalazły się dwa utwory w oryginalnych wersjach i remiksach Beg To Differ (czyli Nick Chacona) i Raya Mangi.

W tytułowym nagraniu śpiewa enfant terrible berlińskiego undergroundu – Snax. Max wspomina: „Dzisiaj już dobrze nie pamiętam, jak doszło do współpracy. Od dawna byłem fanem Snaxa. Pewnego razu miał występ w Warszawie, gdzie umówiliśmy się, że się w końcu poznamy, jako że wydaliśmy przed laty płyty w wytwórni Terranova Records z Berlina. Do spotkania jednak nie doszło, bo wypadł mi gdzie indziej booking. W zamian jednakże podrzuciłem mu demu utworu „One To Pray To”. Snax zmienił linię melodyczną w prawdziwą odyseję, której nie powstydziłby sie Prince. Do spotkania finalnie doszło w kwietniu w Berlinie w klubie Kleine Reise, gdzie był gościem specjalnym mojego występu”.
Płyta trafiła już do klubowej rotacji – grają ją takie tuzy, jak Aeroplane i Holy Ghost.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy