Wpisz i kliknij enter

U Know Me Night

Okazja do posłuchania na żywo katalogu labela odpowiedzialnego za promowanie w Polsce najnowszych brzmień z kręgów dubstepu, nu-beats i okolic 5. lutego podczas imprezy U Know Me Night będzie można posłuchać na żywo katalogu warszawskiego labela odpowiedzialnego za promowanie w Polsce najnowszych brzmień w elektronicznej rozrywce. Wydarzeniem wieczoru będzie premiera projektu Basalias, w którego skład wchodzą Teielte, Sonar Soul i Wojtek Urbański. Zaprezentują eklektyczny live-act, kładący mocne akcenty na dubstepie i nu-beats – flagowych brzmieniach U Know Me. Mocnymi punktami imprezy mogą okazać się także sety didżejskie w wykonaniu Kixnarea i Daniela Drumza – pierwszy zbiera komplementy za niedawno wydany album, drugi rozgrzewa się przed wydaniem debiutanckiej EPki.

Jak podaje label „dziesięsiocalowa EPka Daniela swoją oficjalną premierę będzie miała w najbliższy poniedziałek, a zamówienia z największych sklepów z winylami na świcie (Anglia, Japonia, Niemcy) poświadczają wartość materiału. Podwójny winyl Kixnarea >>Digital Garden<<, którego premiera miała miejsce pod koniec grudnia sprzedał się w trzycyfrowej ilości sztuk w Polsce, co biorąc pod uwagę specyfikę analogowego nośnika jest bardzo dobrym wynikiem. Jego amerykańska premiera wyznaczona jest na 8. lutego, a współpracujące z wytwórnią sklepy z Europy wciąż przysyłają nowe zamówienia”.

.

O „Digital Garden” wspominaliśmy krótko tutaj. Album zebrał pozytywne recenzje nie tylko w polskim Internecie omuzycznym. Podobną reakcję wywołał debiut Teielte. Wiele wskazuje na to, że nadchodząca EPka Drumza potwierdzi status U Know Me jako jednego z bardziej interesujących polskich labeli. Zweryfikujcie to osobiście 5 lutego, w warszawskiej Cafe Kulturalna. Start: 22.00, wstęp: 10 PLN.

Strona labelu

Wydarzenie na facebookuJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy