Wpisz i kliknij enter

Darmowy singiel Baaby Kulki do ściągnięcia

Pierwszym singlem promującym projekt Baaba Kulka jest utwór „Aces High”. Zespół poprzez profil bandcamp udostępnił darmowy odsłuch z możliwością ściągnięcia singla. „Aces High” jest również zapowiedzią płyty Baaba Kulka, która pojawi się już 21 marca 2011r.

Autorskie covery Iron Maiden, wykonane przez zespół Baaba Kulka, zostaną wydane w czterech formatach. Dla lubiących tradycyjne wydawnictwa, grupa przygotowała standardowe CD wzbogacone o DVD koncertowe, natomiast dla kolekcjonerów vinyli – wysokiej jakości LP. Wszystkich lubiących połączenie retro z nową technologią, ucieszy trzeci format, który zostanie wydany w limitowanej edycji. Każdy, kto słuchał Iron Maiden na kasetach, będzie miał możliwość usłyszenia niestandardowych coverów na starych, dobrych MC do których dołączone zostaną jednorazowe kody, umożliwiające ściągnięcie płyty w formie plików.

Największym zaskoczeniem dla wszystkich fanów Baaby Kulki, będzie super – specjalna – edycja czyli zestaw składający się z kasety Baaba Kulka oraz odtwarzacza typu walkman wyposażonego w funkcję przewijania do przodu, automatycznego zatrzymywania na końcu strony oraz przełącznika bass – boost, zwiększającego ilość niskich częstotliwości. Zestaw jest wzbogacony o słuchawki stereofoniczne. Super – specjalna – edycja zostanie wyemitowana w niewielkiej ilości i dostępna będzie początkowo na koncertach a następnie poprzez zamówienie internetowe.

baabakulka.bandcamp.comJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Stalkyer
Stalkyer
11 lat temu

nie bardzo rozumiem takie eksperymenty, kiedyś była kapela wykonująca utwory Cannibal Corpse w wersjach akustycznych, może to po prostu nie dla mnie

Polecamy