Wpisz i kliknij enter

Audioriver 2011: konferencja muzyczna

Organizatorzy płockiego festiwalu zapraszają 16 kwietnia do warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej na konferencję poświęconą niezależnej scenie muzycznej. Tegoroczna edycja to rozwinięcie zeszłorocznego projektu „Rynek Niezależny” który skupiał się na wsparciu biznesu z kręgu muzyki niezależnej. W ramach niego zrealizowano badanie opinii, targi polskich firm zajmujących się muzyką alternatywną oraz spotkania z gwiazdami Audioriver. Darmowe targi i warsztaty, które zorganizowano w ciągu soboty i niedzieli – za dnia, w trakcie trwania festiwalu – okazały się niezwykle ważnym elementem płockiego eventu.

Konferencja, która rozpocznie się 16 kwietnia w gmachu SGH, to całodzienne spotkanie i miejsce do dyskusji, na które złożą się m.in: wykład o podstawach marketingu, debaty na temat managementu artystów oraz roli wydarzeń muzycznych w promocji miast i marek, a także warsztat z udziałem Radio Slavea – gwiazdy z ramienia Red Bull Music Academy, która współpracuje z Rynkiem Niezależnym. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Rektora SGH, a uczelnia wesprze konferencję swoją kadrą naukową.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagana będzie wcześniejsza rejestracja na www.audioriver.pl, która zostanie uruchomiona już niebawem.

Po całodziennych obradach – oficjalne After Party w klubie 1500m2 do wynajęcia, na którym zagrają m.in. Radio Slave, Catz’n Dogz, Leon oraz Bshosa. Ponadto, organizatorzy ogłaszają konkurs dla polskich DJ-ów i producentów na występ podczas tej imprezy – do wzięcia jest zagranie seta lub live actu otwierającego wieczorny event. Wszelkie szczegółowe informacje o konkursie, biletach znajdziecie na oficjalnej stronie.

Przypominamy – szósta edycja festiwalu od 29 lipca. Do tej pory ogłoszono następujących wykonwaców: Paul Kalkbrenner, Modeselektor, DJ Marky, Reebot, Trentemøller Live In Concert, Pan-Pot, Ernesto Ferreyra, Walkner & Moestl feat. Tania Saedi, Reso, Son of Kick feat. Grems, Stamina MC.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Boshek
Boshek
13 lat temu

„Po całodziennych obradach…” :))))

Polecamy