Wpisz i kliknij enter

Massive Attack i Scarlett Johansson

Bristolski duet nagrał utwór z gwiazdą światowego kina Scarlett Johansson. Dzięki współpracy Massive Attack i Scarlett Johansson powstał utwór „Summertime”. Kawałek promował będzie meksykański film „Días de gracia”. Obraz w reżyserii Everardo Valerio Gouta zadebiutował podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.

Johansson nie po raz pierwszy angażuje się w projekt muzyczny. W przerwach między kolejnymi filmami z aktorki przeistacza się w piosenkarkę. W maju 2008 roku ukazał się jej debiutancki album, „Anywhere I Lay My Head”, składający się z coverów utworów Toma Waitsa i jednej autorskiej piosenki. Co ciekawe, na tej płycie David Bowie zaśpiewał w chórkach w dwóch piosenkach („Falling Down” i „Fannin Street”). Dwa lata temu wraz z Petem Yornem nagrała album „Break Up”.

Massive Attack nagrywali już na potrzeby kina, najbardziej znany jest soundtrack do filmu „Danny the Dog” w reżyserii Louisa Leterriera. W 2010r. duet nagrał muzykę do dokumentu „Women Are Heroes”:Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
John Smith
10 lat temu

That was interesting . I love your finesse that you put into your writing . Please do continue with more similar to this.

Bryant Matakonis
10 lat temu

Frasier is my favorite Tv show of all time. Now I can see reruns anytime I wish to thanks for the World-wide-web. I Watch FlashForward Online. within the way to work, for the way household, while eating dinner and even although working. My loved ones thinks I am crazy and really wants me to see somebody. They believe Im addicted towards the Online and particularly this indicate. I dont believe its that a lot of a issue, but my wife certainly does. She got so mad the other night she threw one thing at my laptop. Maybe I do have to have assist as I dont desire to lose my wife and kids. Tonight Im planning to ask her to make an appointment with a person for the two of us.

Polecamy