Wpisz i kliknij enter

Son Of Kick

Pompujące, mocno naładowane energią i grubo podszyte mięsistym basem sety. Son of Kick, choć jest integralną częścią londyńskiej sceny, jest zarazem postacią dobrze znaną i docenioną za swe didżejskie i multi instrumentalne umiejętności od Berlina po Brooklyn. Pompujące, mocno naładowane energią i grubo podszyte mięsistym basem sety, przyniosły mu popularność na przestrzeni stylistycznej rozpościerającej się od brzmień electro po dubstep.

SOK ma za sobą występy na takich festiwalach i klubach, jak choćby Gilles Peterson Worldwide Festival, the O2 Wireless czy Yoyo w Notting Hill Arts Club. Oprócz tego, współpracuje producencko z francuskim didżejem i producentem – Simbadem. Obaj aktualnie intensywnie pracują nad albumem do spółki z artystą znanym jako Grems i raperem Disiz La Peste (Rouge A Levre). Ponadto tworzą numery razem z MikaMiki & Foreign Beggars.

Umiejętności producenckie Son of Kick docenili choćby Stanton Warriors, wydając w 2008 roku numer “Bad Groove” w swoim labelu, Beats Records. Rok później natomiast, numer „Byrdkick” ukazał się nakładem prestiżowej oficyny Botchit & Scarper. Obecnie SOK ma już na swoim koncie wiele remiksów dla choćby takich artystów, jak Tokyo Police Club czy Husky Rescue oraz nowe produkcje wydane dla niemieckiego labelu Man Recordings, angielskiego Civil Music czy amerykańskich ESL Music i Om RecordJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy