Wpisz i kliknij enter

Fritz Kalkbrenner i Trickski w Polsce

To będzie noc berlińskiego labelu Suol, który przywozi do Warszawy swoje najjaśniejsze gwiazdy.

28 października w warszawskim klubie 1500m2 prawdziwa bomba – podwójna dawka jednego z najbardziej oryginalnych odcieni elektroniki ostatnich miesięcy. Wystąpią artyści, którzy wydali bardzo dobrze przyjęte w środowisku płyty, przenikające na wskroś oryginalnością. Mistrzowie nastrojowego slo-mo i mniej sławny brat bardzo sławnego brata.

Fritz Kalkbrenner

Od 2003 roku Fritz zaczyna udzielać się wokalnie w utworach Saschy Funke i Aleksandra Kowalskiego, dodając tym samym odrobinę nastrojowego soulu do dźwięków techno. W 2008 wspólnie z bratem Paulem  wyprodukował ścieżkę dźwiękową do kultowego Berlin Calling i stworzył hymn Berlińskiego livestyle’u – „Sky & Sand”. Od tego się zaczęło. W 2010 roku wydał swój pierwszy album, wibrujący i pełen emocji „Here Today, Gone Tomorrow” będący idealnym balansem między techno i soul, na którego punkcie zwariowało pół światowych redakcji muzycznych i wielu słuchaczy.

Trickski

Yannick Labbé i Daniel Becker działają już ponad sześć lat na niemieckiej scenie elektronicznej. Dorobili się w tym czasie kilku wielce obiecujących dwunastocalówek, które opublikowały tak renomowane tłocznie, jak Compost, Sonar Kollektiv czy Defected. Ich kawałki, im wolniejsze, tym stają się bardziej atmosferyczne i zanieczyszczone. W czerwcu 2011 roku wydali debiutancki album „Unreality” na którym udało im się w pełni zdefiniować brzmienie slo-mo, niespiesznego i seksownego house’u.

http://www.youtube.com/watch?v=gGstQlRF8a4

Suol Label Night

1500m2, ul. Solec 18, Warszawa

Data 28.10.2011
Start 22:00
Bilety 25/30 PLN

Wystąpi:

Fritz Kalkbrenner Live (Suol / Berlin)

Trickski (Suol / Berlin)

Dot Con (de:bug / Fiasko / Berlin)

Pitti Schmitti & Scheme (Fiasko / Berszawa)

Warsaw Calling (1500m2)

i cała śmietanka warszawskich DJów i rezydentów klubu.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy