Wpisz i kliknij enter

Rusza międzynarodowa odsłona Avant Art Festival!

Dziś, 7 października, rusza druga część 4. edycji Avant Art Festival. W ramach międzynarodowej odsłony festiwalu we Wrocławiu wystąpi polski skład 2g oraz artyści z Wiednia: Broken Heart Collector i duet Cid Rim & The Clonious. Na finał festiwalu zagra wielki Kevin Martin z projektem THE BUG.

Po odkrywczym i obfitującym w niebanalne wydarzenia artystyczne weekendzie ze sztuką Szwajcarii, przyszedł czas na awangardę w wymiarze międzynarodowym. Dziś (07.10.2011 r.) w Imparcie wystąpi znany z poprzedniej edycji polski skład 2g, po którym rozpocznie się Vienna Sounds – wieczór z dźwiękami prosto z Austrii. Broken Heart Collector zaprezentuje fascynującą, eklektyczną muzykę – elegancką, kunsztowną i przemyślaną, zniewalająco emocjonalną, ale jednocześnie szorstką, industrialną, brutalną i pełną cynizmu. To piosenki w stylu chanson, zagrane jednak w sposób eksperymentalny i noise-rockowy. W ramach Vienna Sounds pojawi się także duet dj-ów Cid Rim & The Clonious, a wraz z nimi energetyczna dawka hip-hopu , funky i offbeatu.

W finałową sobotę, 8 października, wszystkich fanów dubtroniki czeka wielka feta za sprawą Kevina Martina. Londyński producent przyjeżdża do Wrocławia z projektem THE BUG. Martin odpowiedzialny jest za wiele innych przedsięwzięć muzycznych, takich jak Curse of the Golden Vampire, Techno Animal, God, Zonal, Ice, King Midas Sound czy Experimental Audio Research. Sama muzyka The Bug jest oryginalną wypadkową wielu nurtów i estetyk takich jak dancehall, noise, grime, hip-hop, dubstep, dubtronika i techno. We Wrocławiu wraz z Kevinem Martinem zagrają Flowdan i Daddy Freddy. The Bug wystąpi w Pasażu Pokoyhof o godz. 23:00. Po nim na scenie T-Mobile Music pojawią się laureaci konkursu Avant Art i portalu T-Mobile Music „Zrób głośniej na Avant Art Festival”. Swoje sety zaprezentują Audiomanufacture, GAZMO Project oraz Q600.

Występ THE BUG poprzedzi performance Pala Frenaka. Jego MenNonNo to tajemnicze błękitne uniwersum, zainspirowane sześciomiesięczną podróżą artysty po Japonii.

Odsłona międzynarodowa Avant Art Festival trwać będzie od 7 do 8 października 2011 w CS Impart oraz w Pasażu Pokoyhof.

Więcej informacji na stronie www.avantart.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy