Wpisz i kliknij enter

GusGus – rozdaliśmy wejściówki!

W niedzielę we Wrocławiu zagrają GusGus. Będzie to impreza otwierająca nowy cykl koncertów – City Sounds. Rozdaliśmy dwie wejściówki na to wydarzenie.

GusGus zagra 9 października w klubie Eter, w nowym rozbudowanym o dodatkowych wokalistów składzie. Sezon otwierający cykl „City Sounds” to sześć starannie wyselekcjonowanych propozycji. Wśród gwiazd zaproszonych na jesienną odsłonę znaleźli się klasycy gatunku (GusGus, US3) oraz młode, eksperymentujące z brzmieniem składy (Submotion Orchestra, Little Dragon). Zobaczcie dokładny plan:
[list]

  • 09.10.2011 GusGus /triphop, deep house/ Klub Eter
  • 21.10.2011 US3 /legenda acid jazzu/ Klub Eter
  • 26.10.2011 Submotion Orchestra /jazz, dubstep/ Klub Firlej
  • 04.11.2011 Little Dragon /synth pop, soul/ Klub Eter
  • 12.11.2011 Nneka /soul, hiphop/Klub Eter
  • 27.11.2011 Andreya Triana /soul, r&b/ Klub Eter

[/list]

Więcej informacji pod adresem www.citysounds.pl

Rozdaliśmy wejściówki

Mieliśmy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na koncert GusGus. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł miała pierwsza, wydana wyłącznie na Islandii, płyta grupy?

Odpowiedź prawidłowa – po prostu „Gus Gus”, na której znalazły się m.in. utwory z „Polydistortion”, często w nieco innych wersjach. Dziękujemy za wszystkie maile. Niestety wejściówki mieliśmy tylko dwie. Otrzymują je Jacek Ratajczak i Gosia Batkiewicz. Gratulujemy!Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy