Wpisz i kliknij enter

Zobacz Organic Panic Quartett

To eksperymentalny i intrygujący projekt łączący muzykę współczesną, dawną, elektroniczną i performance. Czy to jest w ogóle możliwe? Przekonacie się już 30 października w Warszawie.

Za całość odpowiadają: Doministry (elektronika live, processing, kompozycja), Michał Górczyński (klarnet), Ray Dickaty (saksofony) oraz Hubert Zemler (perkusja).

Artyści są realizatorami częściowo zapisanej partii instrumentalnej, która jest jednak otwarta na modyfikacje, powtórzenia i zmiany wprowadzane w trakcie występu. Część partii instrumentów jest jedynie zarysowana koncepcyjnie, gdzie szczegóły należą do każdego improwizującego wykonawcy.

– Dźwięk saksofonu, klarnetu i perkusji jest w czasie rzeczywistym przekazywany wieloma mikrofonami do systemu procesorów dźwięku – pisze Dominik Strycharski, czyli Doministry. – Tam następuje transformacja jego brzmienia w inny wymiar akustyczny i muzyczny.

Projekt będzie ma swoją premierę 30 października na Nowym Wspaniałym Świecie. Początek o godzinie 20.00. Wstęp wolny. Więcej informacji na stronie www.doministry.art.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy