Wpisz i kliknij enter

Zrób głośniej! na Electronic Beats Festival!

Tylko do 4 listopada zgłaszać można swoje utwory na konkurs „Zrób głośniej!” na festiwalu Electronic Beats w Warszawie. Nagrodą jest występ obok Groove Armady, Wileya, Zoli Jesus i The Drums.

Aby wygrać w konkursie, należy podzielić się swoją twórczością na portalu www.t-mobile-music.pl . Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 4 listopada, do północy. Z nadesłanych nagrań jury wybierze 20 najlepszych, które poddane zostaną głosowaniu internautów. Kolejny etap konkursu to przesłuchania – wezmą w nich udział autorzy czterech lub sześciu najwyżej ocenionych przez internautów nagrań. Z finałowego etapu zostanie wyłoniony zwycięzca, który zagra dla kilku tysięcy fanów muzyki obok takich sław jak Groove Armada, Wiley czy Zola Jesus.

– Electronic Beats daje szansę zagrania na jednej scenie polskim muzykom z gwiazdami współczesnej, światowej muzyki. Bardzo się cieszymy, że Avant Art Festival mógł wziąć udział w tej aktywności, w tak świetnym towarzystwie – komentuje Kostas Georgakopulos, dyrektor Avant Art, członek jury konkursu „Zrób głośniej! na Electronic Beats Festival”. Po festiwalu filmowym Nowe Horyzonty, Off Festival i Avant Art Festival we Wrocławiu to już czwarta edycja konkursu portalu T Mobile Music w tym roku. W ramach tegorocznej odsłony Avant Art w konkursie „Zrób głośniej!” wyłoniono trzech zwycięzców, którzy dostali możliwość zaprezentowania się w finale AAF po gwieździe wieczoru – THE BUG. Wśród laureatów znaleźli się Audiomanufacture, GAZMO Project oraz Q 600.

Międzynarodowy program muzyczny Electronic Beats obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Pierwsza edycja Electronic Beats Festival w naszym kraju odbędzie się 2 grudnia, w warszawskiej Soho Factory.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie www.t-mobile-music.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Eksperymentalne oblicze RPA – część #40

Nowy rok i nowa część cyklu. Całkiem niedawno wyszły dwa albumy szwajcarskiego producenta Dejota, który nagrał je podczas pobytu w RPA. Poznajcie jego wyjątkową elektronikę!