Chouk Bwa & The Ångströmers – Vodou Alé
Łukasz Komła:

Voodoo z przyszłości.

Ben Lukas Boysen – Mirage
Jarek Szczęsny:

Pokaz iluzji.

Siema Ziemia – Siema Ziemia
Jarek Szczęsny:

Dodatkowe skurcze mięśni.

Fluxion – Perspectives
Paweł Gzyl:

Nostalgia po grecku.

Lawrence English – Lassitude
Jarek Szczęsny:

Doskonała pustka.

Elysia Crampton – ORCORARA 2010
Jarek Szczęsny:

Niepowstrzymana losowość.

Kaitlyn Aurelia Smith – The Mosaic of Transformation
Jarek Szczęsny:

Cały zestaw radosnych nastrojów.

Phillip Sollman – Monophonie
Paweł Gzyl:

Muzyczna maszyneria.

Vladislav Delay & Sly Dunbar & Robbie Shakespeare – 500-Push-Up
Paweł Gzyl:

„Rakka” uzupełniona o dubowy puls.

Zguba – Pomór
Jarek Szczęsny:

Nieustający marsz kostuchy.

Richu M – House Of The Vaporising Sun
Bartek Woynicz:

Ten tytuł mówi wszystko.

Maenad Veyl – Reassessment
Paweł Gzyl:

Muzyka z sali operacyjnej.

Flaner Klespoza – Wędrówka po lesie, w którym mieszkają bogowie i rosną wszechświaty
Jarek Szczęsny:

Spójna opowieść.

The Advent – Life Cycles
Paweł Gzyl:

Futurystyczne electro w oldskulowym stylu.Rozdajemy wejścia na Smirnoff Nightlife Exchange Project

12 listopada w warszawskim Soho Factowy odbędzie się impreza podsumowująca projekt Smirnoff Nightlife Exchange Project, angażujący klubowiczów z 50 krajów. O co chodzi? Jak wygrać wejściówkę? O tym już teraz u nas.

Do 12 października mieszkańcy 50 krajów przekazywali przy pomocy Facebooka swoje pomysły na udaną imprezę. Każdy użytkownik fanpage’a miał możliwość dzielenia się swoimi sugestiami w kilku podstawowych kategoriach imprezowania: począwszy od drinków, przez modę, miejsca zabaw, jedzenie itp.

Polska impreza finałowa Smirnoff Nightlife Exchange Project odbędzie się 12 listopada w warszawskim Soho Factory, start o 21:00. Z uwagi na globalny charakter akcji, stanowić będzie podróż dookoła świata w jedną noc. Dzięki możliwościom współczesnej techniki przenosić się będziemy z Australli do Japonii, dalej do Kenii, stamtąd do Polski, z Polski do USA, a z USA do Brazylii. Z każdego kontynentu, z każdego kraju weźmiemy to, co w jego życiu nocnym jest najlepsze.

Rozdaliśmy wejściówki

Mieliśmy dla Was podwójne wejściówki na to wydarzenie. Otrzymują je: Aleksandra Linda, Marcin Kulesza, Natalia Żurobska, Anna Borysiewicz, Tomasz Iwaniczko, Radek Pawlak, Iwona Kowalska, Łukasz Sosnowski, Stefan Kornatowski. Gratulujemy!

Kto zagra?

Muzyczną gwiazdą główną imprezy będzie Fox zapowiadający na luty 2012 swój kolejny album oraz goście w niecodziennym składzie: Brodka, Natalia Lubrano oraz Organek. Fox, nagrywający dla wytwórni Kayax, to jeden z najbardziej utalentowanych producentów na polskiej scenie elektronicznej i alternatywnej, na stałe współpracujący z Marią Peszek i Kayah. Zadebiutował 5 lat temu z zespołem „15 minut projekt”, którego album został fenomenalnie przyjęty przez media i publiczność.

Teraz przyszedł czas na jego pierwszy – autorski projekt, na którym gościnnie pojawili się najważniejsi artyści rodzimej sceny alternatywnej: Maria Peszek, Novika, Michał Skrok (Bunio/Dick 4 Dick), Sqbass, Marsija (Loco Star), Natalia Lubrano (Miloopa) i Tomasz Organek (Sofa). Jego nagrania zdobyły uznanie wśród opiniotwórczych blogerów i krytyków. Przebojowa mieszanka elektroniki, dubstepu oraz syntetycznego popu sprawia, że jego debiutancki album okazał się przełomowy dla polskiego rynku muzycznego.

Warm Up: DJ MentalCut
After: Viadrina

 


Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.