Rrose – Hymn To Moisture
Paweł Gzyl:

Techno w stylu Marcela Duchampa.

Trzaska/Mazurkiewicz/Szpura – North Meridian
Jarek Szczęsny:

Można się spocić od samego słuchania.

Giant Swan – Giant Swan
Paweł Gzyl:

Czy znany ze świetnych koncertów duet sprawdził się również w studiu?

Floating Spectrum – A Point Between
Jarek Szczęsny:

Cyfrowy pomnik przyrody.

Bleu Roi – Dark/Light
Łukasz Komła:

Wiosną ubiegłego roku wsłuchiwaliśmy się w singiel szwajcarskiego projektu Bleu Roi, a przed kilkoma dniami ukazała się ich nowa EP-ka „Dark/Light”, którą przybliżamy i jednocześnie o niej rozmawiamy z Jennifer Jans.

Traversable Wormhole – Regions Of Time
Paweł Gzyl:

Adam X wraca do projektu sprzed dekady.

Sudan Archives – Athena
Jarek Szczęsny:

Do diabła z dobrymi radami.

Planetary Assault Systems – Plantae
Paweł Gzyl:

W stronę psychodelii.

Sleep D – Rebel Force
Paweł Gzyl:

Muzyczny zapach minionego lata.

Levitation Orchestra – Inexpressible Infinity
Jarek Szczęsny:

Podpalacze wzniecają eutymię.

Innercity Ensemble – IV
Jarek Szczęsny:

Luz i bogactwo.

Grischa Lichtenberger – RE:PHGRP
Paweł Gzyl:

Free jazz w „rasterowej” wersji.

Jónsi & Alex Somers – Lost and Found
Jarek Szczęsny:

Dla przyjemnego słuchania.

Conforce – Dawn Chorus
Paweł Gzyl:

Mistrzowski popis holenderskiego producenta.Rozdajemy wejścia na Smirnoff Nightlife Exchange Project

12 listopada w warszawskim Soho Factowy odbędzie się impreza podsumowująca projekt Smirnoff Nightlife Exchange Project, angażujący klubowiczów z 50 krajów. O co chodzi? Jak wygrać wejściówkę? O tym już teraz u nas.

Do 12 października mieszkańcy 50 krajów przekazywali przy pomocy Facebooka swoje pomysły na udaną imprezę. Każdy użytkownik fanpage’a miał możliwość dzielenia się swoimi sugestiami w kilku podstawowych kategoriach imprezowania: począwszy od drinków, przez modę, miejsca zabaw, jedzenie itp.

Polska impreza finałowa Smirnoff Nightlife Exchange Project odbędzie się 12 listopada w warszawskim Soho Factory, start o 21:00. Z uwagi na globalny charakter akcji, stanowić będzie podróż dookoła świata w jedną noc. Dzięki możliwościom współczesnej techniki przenosić się będziemy z Australli do Japonii, dalej do Kenii, stamtąd do Polski, z Polski do USA, a z USA do Brazylii. Z każdego kontynentu, z każdego kraju weźmiemy to, co w jego życiu nocnym jest najlepsze.

Rozdaliśmy wejściówki

Mieliśmy dla Was podwójne wejściówki na to wydarzenie. Otrzymują je: Aleksandra Linda, Marcin Kulesza, Natalia Żurobska, Anna Borysiewicz, Tomasz Iwaniczko, Radek Pawlak, Iwona Kowalska, Łukasz Sosnowski, Stefan Kornatowski. Gratulujemy!

Kto zagra?

Muzyczną gwiazdą główną imprezy będzie Fox zapowiadający na luty 2012 swój kolejny album oraz goście w niecodziennym składzie: Brodka, Natalia Lubrano oraz Organek. Fox, nagrywający dla wytwórni Kayax, to jeden z najbardziej utalentowanych producentów na polskiej scenie elektronicznej i alternatywnej, na stałe współpracujący z Marią Peszek i Kayah. Zadebiutował 5 lat temu z zespołem „15 minut projekt”, którego album został fenomenalnie przyjęty przez media i publiczność.

Teraz przyszedł czas na jego pierwszy – autorski projekt, na którym gościnnie pojawili się najważniejsi artyści rodzimej sceny alternatywnej: Maria Peszek, Novika, Michał Skrok (Bunio/Dick 4 Dick), Sqbass, Marsija (Loco Star), Natalia Lubrano (Miloopa) i Tomasz Organek (Sofa). Jego nagrania zdobyły uznanie wśród opiniotwórczych blogerów i krytyków. Przebojowa mieszanka elektroniki, dubstepu oraz syntetycznego popu sprawia, że jego debiutancki album okazał się przełomowy dla polskiego rynku muzycznego.

Warm Up: DJ MentalCut
After: Viadrina

 

 

 

Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.