Wpisz i kliknij enter

Konkurs noworoczny – zgarnij album Pleqa z autografem

[wide][/wide]Z okazji otwarcia Nowego Roku 2012, NowaMuzyka.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania najnowsze albumy Pleqa z autografem artysty.

Mamy dla Was:

Pleq + Lauki – The Anatomy Of Melancholy (2 szt.)
Natalia Noelia Siebuła & Bartosz Dziadosz – Ferðast Um Ísland (1 szt.)

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z płyt, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i nadesłać prawidłową odpowiedź na adres e-mail sebastian.gabryel@gmail.com.

Pytanie konkursowe: Jak nazywa się nowy projekt Pleqa w skład którego również wchodzi: Dave Dhonau (wiolonczela), Harry Towell (drone i brzmienia akustyczne), Yuki Murata (fortepian) i Tomasz Mreńca (skrzypce)?

Podpowiedź: Ich pierwszy utwór ukazał się na świątecznej kompilacji Home Normal i Hibernate Records (Various Artists – Festive Greetings from Hibernate and Home Normal).

Wśród wszystkich, którzy nadeślą poprawną odpowiedź, zostanie wylosowana płyta. Konkurs potrwa do 29 grudnia, do godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone w okolicach Nowego Roku. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
homar_alex
homar_alex
12 lat temu

Co doradzić fanom?
Fani nie pisać jak nic nie macie do napisania.
Słuchać jak słuchacie

Fan
Fan
12 lat temu

Co tu doradzić marudom?

Marudy nie pisać jak nic nie macie do napisania.

Nie słuchać jak nie słuchacie.

Jeśli już marudzicie to zapraszam przed blok na klatke schodową palić pety.

E
E
12 lat temu

kto osłuchany i obyty, skwituje to raczej uśmiechem i wzruszeniem ramion. szkoda dyskusji. niech modne dzieciaki, co to właśnie odkryły „awangardę” i „muzykę eksperymentalną” czy to w Japonii, czy w Zduńskiej Woli cieszą się swoim dumnym, rozdającym autografy idolem,mnie to nie przeszkadza. cóż, w dzisiejszych czasach i to w każdej dziedzinie można już przywyknąć do ładnie opakowanych i zrealizowanych ale pustych jak słoik po świątecznych ogórkach wydmuszek

kubisjon
kubisjon
12 lat temu

Nie rozumiem dlaczego taka polewka i pojechanie za ten autograf ??? Przecież to nie Pleqa ego wymyśliło ten konkurs, a nawet gdyby to w Japonii by się cieszyli w Hiszpanii pewnie też… ja bym się cieszy ł – nie wiem że w tym pojebanym kraju krajanie tacy zazdrośni tacy wilkiem dla każdego… wyrzygałbym się chętnie Wami wszystkimi !

gradion
gradion
12 lat temu

Marny pseudonim, sztampowa muzyczka jakiej pelno i przerosniete ego tworcy. Do nastepnej plyty niech doda wlasne paznokcie

43.cef
43.cef
12 lat temu

PLEQU RZADZI !!!!!!!!!!!

jonna
jonna
12 lat temu

po czasie ale zgadlam;d

tm
tm
12 lat temu

mi się marzy!

ndmc
ndmc
12 lat temu

Podobno Pleq kolekcjonuje płyty Pleqa z autografem.

Pleq
Pleq
12 lat temu

hahaha, uwielbiam NM

Pleq
Pleq
12 lat temu

co w tym dziwnego?

Envey
Envey
12 lat temu

z autografem, buahahaha.
koledze we łbie totalnie się poprzewracało.

Polecamy