Jeff Parker & The New Breed – Suite For Max Brown
Łukasz Komła:

Projekcja magicznych obrazów.

Various Artists – Air Texture Vol. VII
Paweł Gzyl:

Rrose i Silent Servant serwują ambient? Niemożliwe!

Siavash Amini & Saåad – All Lanes Of Lilac Evening
Jarek Szczęsny:

Bez szwów.

Villaelvin – Headroof
Jarek Szczęsny:

Tylko bardziej.

Juno – Young Star
Jarek Szczęsny:

Infiltracja jazzu.

Lonker See – Hamza
Jarek Szczęsny:

Zawsze krok przed nami.

Men With Secrets – Psycho Romance And Other Spooky Ballads
Paweł Gzyl:

Erudycyjne ćwiczenie z ejtisowego electro.

Riverrun – The Same Silent Hill
Przemysław Solski:

Muzyka z krajobrazu.

Yogtze – Yogtze
Jarek Szczęsny:

Będzie filmowo.

Wacław Zimpel – Massive Oscillations
Jarek Szczęsny:

Letarg duchowy.

Hula – Shadowland
Paweł Gzyl:

Jak ambient przenikał industrial.

Nicolas Godin – Concrete and Glass
Mateusz Piżyński:

Elektroniczny aksamit, który już dobrze znamy.

Ghost In The Machine – Breaking The Seal
Paweł Gzyl:

Czego można się spodziewać po płycie, na której jeden z utworów nosi tytuł „Napalm Breath”?

Jachna/Ziołek/Buhl – Animated Music
Jarek Szczęsny:

Poszerzanie improwizacyjnej wrażliwości.Asymmetry Festival 4.0 Before Party – wygraj bilet!

Mamy dla Was 4 pojedyncze wejściówki na imprezę, będącą prawdziwą ucztą dla fanów alternatywnego rapu!

Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie – która edycja Asymmetry Festival będzie miała miejsce w tym roku? Maile proszę wysyłać na adres: kamil.downarowicz@infomuzyka.pl do dnia 30 01 2011. Wśród tych wszystkich, którzy wyślą prawidłową odpowiedź, zostaną rozlosowane bilety.

W ramach rozgrzewki przed majowym festiwalem Asymmetry, na scenie Klubu Puzzle zagoszczą niezwykle obiecujące nazwy undergroundowego, niezależnego rapu – Astronautalis oraz Bleubird. Występy te poprzedzone zostaną SLAMEM poetyckim, prowadzonym przez Wojtka „Kidd” Cichonia (ddekombinacja).

ASTRONAUTALIS

Przygodę z muzyką zaczął od raperskich bitew jako piętnastolatek. Widać to po dziś dzień, w trakcie występów na żywo, gdy jego freestyle’owe teksty budowane są w oparciu o tematy wybrane przez publikę. Pomimo silnych korzeni hip-hopowych, jego styl jest ciężki do sklasyfikowania. Podobnie jest w przypadku jego ostatniego – tym razem mocno autobiograficznego – albumu „This Is Our Science”, na którym wykorzystuje swoje nieograniczone podejście do dźwięków, mieszając razem indie rock, electro i melorecytowany blues. To wydawnictwo pełne niespodziewanych zwrotów akcji, przy którym nigdy nie wiadomo, co nastąpi za chwilę. Jedyne co nam pozostaje, to dać się ponieść tej opowieści. W jego ralizacji brały udział takie znane nazwiska jak: Tegan Quin (Tegan & Sara), Radical Face, (Electric President), Cecil Otter (Wugazi) czy też Lazerbeak (Doomtree).

BLEUBIRD

Jacques Bruna, znany jako Bleubird, w trakcie swoich podróży przez Florydę, Montreal i Berlin, stał się częścią każdej ze społeczności, które tam poznał. W swojej nomadycznej karierze, niejednokrotnie dzielił scenę z tak odmiennymi od jego twórczości artystami jak: Deerhoof, Battles, Amon Tobin, Otto Von Schirach, Dalek, Lightning Bolt, Anti Pop Consortium oraz Xiu Xiu. Co jednak najistotniejsze, jego kipiąca humorem muzyka, stanowi tylko swego rodzaju przykrywkę. „Są rzeczy, które mnie przerażają, stąd taki a nie inny klimat moich tekstów” – mówi Jacques.

SLAM POETYCKI – do wygrania podwójny karnet na Asymmetry

SLAM poetycki to swego rodzaju konkurs ‘słowa mówionego’. Wystąpić może tu każdy, kto chciałby zaprezentować swoje teksty wykorzystując nieograniczone sposoby przekazu i stawiając na performance. Na jednej przestrzeni mogą spotkać się początkujący poeci, raperzy, punkowcy, performerzy, komicy, bardowie czy stali bywalcy wieczorków literackich. Jedynym jurorem w SLAMie jest publiczność, która żywiołowo reaguje na występy. To ona zdecyduje, komu należy się nagroda pieniężna. Chwilę po wyłonieniu zwycięzcy wystąpią amerykańscy raperzy, Astronautalis i Bleubird.

SLAM krzyżuje poezję i performance przy zachowaniu ciągłego kontaktu z publicznością. Jako, że zakres uczestników SLAMU jest niezwykle szeroki możemy się tu spodziewać zarówno gorących wierszy miłosnych, ostrej satyry, tekstów komicznych, słodko-gorzkich osobistych zwierzeń, mistrzowskich zabaw słowem i formą, i wielu, wielu innych. Poeci mogą pisać w dowolnym stylu, na dowolny temat, i przedstawiać swoje teksty w dowolny sposób. Imprezy tego typu od lat odbywają się w całej Polsce. Więcej można przeczytać tutaj: slam.art.pl

ZGŁOSZENIA UCZESTNIKÓW SLAMU
Wszystkich chcących zaprezentować swoje teksty na scenie Klubu Puzzle, zapraszamy do przesłania zgłoszeń na adres mailowy:aleksandra.szajkowska@firlej.wroc.pl. W temacie maila należy wpisać „SLAM W PUZZLACH”, natomiast w treści swoje imię i nazwisko lub ksywkę. Zgłoszenia będą przyjmowane również przed imprezą w klubie, a także w jej trakcie.

KILKA ZASAD
1. Każdy uczestnik występuje maksymalnie przez 3 minuty, prezentując tekst tylko swojego autorstwa;
2. Podczas występu nie można używać rekwizytów ani instrumentów;
3. SLAM dzieli się na 3 etapy – w każdym z nich o wynikach decyduje publiczność;
4. Uczestnik musi być przygotowany do prezentacji kilku różnych tekstów, w wypadku kwalifikacji do kolejnych rund;
5. W SLAMie może wystąpić każdy, zgłaszając swoją chęć mailem, zapisując się przed rozpoczęciem lub już w trakcie trwania imprezy.
6. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu jest podwójny karnet na Asymmetry Festival 4.0.

DATA: 2.02.2012.

START: GODZ. 20:00

MIEJSCE: KLUB PUZZLE, Przejście Garncarskie 2 | www.facebook.com/klubpuzzle

BILETY: 15 ZŁ / 20 ZŁ | SLAMERZY – wstęp za darmo!

 


Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.