Wpisz i kliknij enter

Oni zagrają na Open’er Festival 2012

[wide][/wide]

Melomani mają już przynajmniej sześć powodów, dla których powinni zakupić bilet na tegoroczną odsłonę festiwalu Open’er. Na szczycie ciągle powiększającej się listy gwiazd znajduje się Björk, która przyjedzie do nas promować swój album „Biophilia” zbierający dobre recenzję w światowej prasie oraz gitarowi weterani sceny indie-rockowej, czyli Franz Ferdinand.

http://www.youtube.com/watch?v=Y3y7t9bYcX8&feature=related

Ucieszą się także fani muzyki house, zwłaszcza tej w stylu francuskim – Justice, depczący po piętach krajanom z Daft Punk, może pochwalić się coraz większą armią fanów oraz zasług mając w swoim CV zaledwie dwa albumy długogrające, z których ostatni, wydany w zeszłym roku „Audio, Video, Disco”, został stworzony z myślą o wielkoformatowych imprezach.

Wielbiciele kameralnej elektroniki będą mogli zrewidować swoje zdanie na temat zeszłorocznej, wydawać by się mogło, sezonowej gwiazdki SBTRKT. Czy ten koncert okaże się równie magiczny, co występ Jamesa Blake’a w 2011 roku, czas pokaże.

Przyjdzie nam także usłyszeć „The xx” – zespół jednej płyty, który udowodnił, iż prostotą można zarówno dogłębnie wzruszyć, jak i przyjemnie rozbujać. Czy muzyczna formuła stworzona przez grupę nastolatków zdążyła się już wypalić dowiemy się w lipcu, kiedy to najprawdopodobniej przyjdzie nam usłyszeć premierowy materiał z długo oczekiwanego, drugiego albumu studyjnego.

Pierwszy polski akcent to ogłoszenie koncertu Julii Marcell, laureatki Paszportu Polityki 2011. Tworząc muzykę na własnych zasadach wydała do tej pory dwa albumy – pierwszy z pomocą fanów, drugi w Mystic Production.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Martyna
Martyna
12 lat temu

w sumie, to naprawdę niezły line up. póki co.

Polecamy

MIN t

Wokalistka, producentka i dyplomowana songwiterka. MIN t, czyli Martyna Kubicz, rozmawia z nami m.in. o swoim najnowszym teledysku, życiu w Berlinie i artystach którzy ją inspirują.