Wpisz i kliknij enter

Cuefx wydaje album – polecamy!

Doskonała polska oficyna – Export Label – proponuje kolejny materiał. Jest to oczekiwany, pełny album Cuefx-a – „International Post-War Chill”. Posłuchajcie fragmentów!

Jak pisze wydawca, każda z nowych kompozycji wydaje się opowiadać inną historię i dotykać różnych gałęzi i odmian jazzu. Wszystko to stało się możliwe dzięki współpracy Dominika Strycharskiego (flety, wokale, tekst), Aleksandra Papierza (saksofony), Tomasza Barzeca (trąbka, głos) oraz Jacka Latonia (Cuefx), który czuwał nad całością

Na albumie nie zabrakło również gości, którzy swoim udziałem wzbogacili kilka kawałów: prof. Tadeusz Slawek (wykład), dj Jazzbin (skrecze), Elwira Skrobska (głos).Płyta ukazała się w limitowanej ilości 220 sztuk na płycie cd, która dostępna jest w ExportShop.

[button size=”big” link=”http://exportlabel.blogspot.com/2012/01/cuefx-international-post-war-chill.html” target=”blank”]Pobierz album[/button]

[button size=”big” link=”http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2448289″ target=”blank”]Zamów CD[/button]Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy