Wpisz i kliknij enter

Patrick Pulsinger w Warszawie

W piątek 9 marca do Warszawy powracają cykliczne noce pełne niebanalnych muzycznych wrażeń firmowane przez stołeczną wytwórnię Recognition Records. Tym razem gościem specjalnym w Café Kulturalna będzie Patrick Pulsinger.

Rezydujący w Wiedniu artysta nagrywa już od blisko dwóch dekad, tworząc zarówno energetyczne klubowe przeboje (poczynając od albumu „Porno” wydanego przez Disko B w 1995), jak i kompozycje bliższe współczesnej muzyce awangardowej, nie stroni także od wycieczek w stronę nowoczesnego jazzu. W 2010, po latach eksperymentów, powrócił do muzyki tanecznej doskonale przyjętym albumem „Impassive Skies”.

Prowadząc od 1993 cenioną wytwórnię Cheap Records wydawał nierzadko przełomowe płyty takich wykonawców, jak Christopher Just, Khan czy Crowdpleaser. Nakładem Cheap ukazał się „Nighttime World”, rewolucyjny album legendy minimal techno, Roberta Hooda. Pulsinger jest także odkrywcą talentu i promotorem popularnego wokalisty Louie Austena.

Ogromny jest dorobek Pulsingera jako remiksera i producenta. Reanimował utwory m.in. Chicks On Speed, DJ Hella czy Pet Shop Boys. Współprodukował lub udzielał się jako instrumentalista na płytach m.in. Matthew Herberta, Patricka Wolfa, DJ Hella, Terranovy i wielu innych.

Eklektyczny i nieprzewidywalny set Patricka Pulsingera będzie niezaprzeczalnie główną atrakcją wieczoru. Nie mniej ciekawie zapowiada się jednak występ Recognition, czyli klubowego wcielenia gospodarza wieczoru, Jacka Sienkiewicza, który powraca właśnie z nowym materiałem. Tej nocy usłyszycie również najświeższą selekcję dźwięków według DJ-aa Motyla.

Wejście: 10 (dziewczyny) i 15 (chłopaki) zł.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
formalina
formalina
10 lat temu

z radości zajebiście wpadam tam na gołą klatę i zgarniam całą pulę 😉 ………….

rec
rec
10 lat temu

Recognition poczuło wiosnę i w tym poczuciu radości rozdaje na imprezie z Pulsingerem pulę WINYLI swoim Fanom (!! !! !!)

czekamy na Was w Cafe Kulturanej !

Polecamy