Wpisz i kliknij enter

Huczna premiera teledysku IM2

Zespół IM2 chwali się teledyskiem do pierwszego singla. Z tej okazji w warszawskim Basenie premiera, koncerty, goście, dj sety.

Warszawski duet IM2 tworzą mr.i & moony. Artyści znają się od piętnastu lat, lecz dopiero w 2008 roku, kiedy spotkali się po latach rozłąki, postanowili połączyć siły. Tak powstał IM2, którego nazwa jest złożeniem inicjałów i liczby artystów. Proste. W przeciwieństwie do muzyki. To co grają nazywają – egodisco. Podczas występów wyznają multimedia i dwa główne składniki: charyzmatyczny wokal mr.i’a oraz miksowane na żywo wizuale moony’ego. IM2 grał na wielu festiwalach w Polsce i Europie, m.in. na Audioriver w Płocku, Free Form Festival w Warszawie, Delahoya Festival w Rumunii i My Mode we Włoszech. Na swoim koncie mają produkcje remiksów dla Roisin Murphy, Jane’s Addiction czy Lamb.

18 maja, w warszawskim Basenie odbędzie się oficjalna premiera teledysku do utworu Ghost, który promuje pierwszy singiel zespołu. Pomysłodawcą scenariusza i reżyserem klipu jest sam duet. Zdjęcia wykonał pochodzący z Kolonii Marco Gutsche. Za scenografię i stylizację odpowiadają Ania Czarnota i Kasia Piel. Autorem making off jest Rafael Schultz.

Trailer teledysku:

http://www.youtube.com/watch?v=zUCtqIiJ2WM

Na premierę zespół zaprosił do współpracy m.in. polsko-węgierski duet artystów wizualnych znany jako Elektro Moon Vision, perkusistę jazzowego Artura Lawrenza. Gościem specjalnym będzie założyciel wytwórni Black Leather, pochodzący z Kolumbii Cute Heels. Dla pierwszych stu osób które zameldują się w Basenie – prezent – singiel zespołu IM2.

Pełny line-up wydarzenia:

PREMIERA TELEDYSKU & IM2 SHOWCASE

BASEN, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa

18 maja, 21:30

Wejście: 10 zł lub zaproszenia na www.im2.mobi

Scena główna/pokaz klipu:

IM2 (live) + ARTUR LAWRENZ (perkusja) | Warszawa

CUTE HEELS (live) | BLR/Kolumbia/Belgia

Support:
MUCHACHO (dj set) | GIPSY PILL/3City
PIOTR BEJNAR (dj set) | MO’S FERRY/Olsztyn

MULTIMEDIA ROOM:
ELEKTRO MOON VISION | Kraków/Budapeszt
WERNISAŻ:
GALERIA ZDJĘĆ IM2 (artyści z Polski i Europy)Jest nas 13 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy