Wpisz i kliknij enter

Kompilacja na pięciolecie Rombanki

Jedyny polski breakcore’owy soundsystem – Rombanka, z okazji 5 rocznicy oficjalnej działalności wydał specjalną, darmową kompilację na której znajdziemy utwory zarówno samych Rombankowiczów jak i ich produkujących przyjaciół.

Ogółem na składance znajdziemy 45 utworów wyprodukowanych przez reprezentantów 10 krajów, poruszających dosyć szerokie spektrum brzmień: od noise’u, porzez breakcore i punk, na rapie kończąc. Swoje utwory udostępnili m.in. I:gor, Duran Duran Duran, FFF, Zombieflesheater, Zombie, Desper ze Ślepców i wielu innych.

Ta kompilacja jest efektem 5-letniej działalności ludzi zjednoczonych dźwiękiem i ideami. Znajdziecie na niej utwory wyprodukowane przez członków ROMBANKI oraz prawie wszystkich, generujących dźwięki jej gości, którzy przez lata odwiedzali nasze imprezy, zarówno klubowe jak i free parties. Chcemy jednak abyś wiedział, że ROMBANKA SS jest nie tylko ścianką głośników, ale przed wszystkim grupą wspólnie działających ludzi. Jeżeli wspierasz działania nasze i naszych przyjaciół – dziękujemy! Jeśli od tej pory tego nie robiłeś – wcale nie jest za późno. Dołącz do nas!

Płytę można pobrać za darmo w tym miejscu. Polecamy!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mariolka
mariolka
12 lat temu

Skladanka sklada sie utwórow ludz ktorzy w ciagu 5 lat zagrali na imprezach organizowanych rzez Rombanke SS tj. Coredukacjach i imprez plenerowych.

Jeśli FFF, I:gor, GRR, depizgator to softy na amenach no to bardzo mi Cie szkoda.

Mimo wszystko pozdrawiam.

GABBA
GABBA
12 lat temu

BEKA! Wiecie co to jest sound system? To grupa ludzi stojacych za konkretna scianka glosnikow, a nie po prostu grupa nazywajaca sie sound systemem czy inny net label. Rombanka jest wiec jedynym polskim, a moze i nie tylko polskim soundsystemem breakorowym. Na innych sciankach brejkor jest rzadka i mila niespodzianka, a u nich norma.

Co do softow na amenach – rozbij sie pod nimi na najblizszym centerteku i postoj tam 3 dni. Wtedy pogadamy o softach i amenach;)

A kompilacja jest utlra wikked! Polecam:D:D:D!!!!

support 23
support 23
12 lat temu

Bo tylko oni mają w większości breakcorowy skład i ściankę głośników, z którą się przemieszczają w sezonie.

eleKtromonter
12 lat temu

A skąd taka teoria, że to jedyny polski soundsystem breakcorowy?

gabber
gabber
12 lat temu
Reply to  eleKtromonter

…z tego co mi wiadomo to jest jeszcze SKRD i mocny brejkor a nie softy na amenach!

Polecamy