Wpisz i kliknij enter

Kompilacja na pięciolecie Rombanki

Jedyny polski breakcore’owy soundsystem – Rombanka, z okazji 5 rocznicy oficjalnej działalności wydał specjalną, darmową kompilację na której znajdziemy utwory zarówno samych Rombankowiczów jak i ich produkujących przyjaciół.

Ogółem na składance znajdziemy 45 utworów wyprodukowanych przez reprezentantów 10 krajów, poruszających dosyć szerokie spektrum brzmień: od noise’u, porzez breakcore i punk, na rapie kończąc. Swoje utwory udostępnili m.in. I:gor, Duran Duran Duran, FFF, Zombieflesheater, Zombie, Desper ze Ślepców i wielu innych.

Ta kompilacja jest efektem 5-letniej działalności ludzi zjednoczonych dźwiękiem i ideami. Znajdziecie na niej utwory wyprodukowane przez członków ROMBANKI oraz prawie wszystkich, generujących dźwięki jej gości, którzy przez lata odwiedzali nasze imprezy, zarówno klubowe jak i free parties. Chcemy jednak abyś wiedział, że ROMBANKA SS jest nie tylko ścianką głośników, ale przed wszystkim grupą wspólnie działających ludzi. Jeżeli wspierasz działania nasze i naszych przyjaciół – dziękujemy! Jeśli od tej pory tego nie robiłeś – wcale nie jest za późno. Dołącz do nas!

Płytę można pobrać za darmo w tym miejscu. Polecamy!Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mariolka
mariolka
9 lat temu

Skladanka sklada sie utwórow ludz ktorzy w ciagu 5 lat zagrali na imprezach organizowanych rzez Rombanke SS tj. Coredukacjach i imprez plenerowych.

Jeśli FFF, I:gor, GRR, depizgator to softy na amenach no to bardzo mi Cie szkoda.

Mimo wszystko pozdrawiam.

GABBA
GABBA
9 lat temu

BEKA! Wiecie co to jest sound system? To grupa ludzi stojacych za konkretna scianka glosnikow, a nie po prostu grupa nazywajaca sie sound systemem czy inny net label. Rombanka jest wiec jedynym polskim, a moze i nie tylko polskim soundsystemem breakorowym. Na innych sciankach brejkor jest rzadka i mila niespodzianka, a u nich norma.

Co do softow na amenach – rozbij sie pod nimi na najblizszym centerteku i postoj tam 3 dni. Wtedy pogadamy o softach i amenach;)

A kompilacja jest utlra wikked! Polecam:D:D:D!!!!

support 23
support 23
9 lat temu

Bo tylko oni mają w większości breakcorowy skład i ściankę głośników, z którą się przemieszczają w sezonie.

eleKtromonter
9 lat temu

A skąd taka teoria, że to jedyny polski soundsystem breakcorowy?

gabber
gabber
9 lat temu
Reply to  eleKtromonter

…z tego co mi wiadomo to jest jeszcze SKRD i mocny brejkor a nie softy na amenach!

Polecamy