Wpisz i kliknij enter

Cudawianki w Gdyni po raz kolejny

Gdynia po raz kolejny zaprasza na wyjątkowe powitanie lata. I nie jest to atrakcja tylko dla niestrudzonych poszukiwaczy kwiatu paproci – sprawdźcie, kto zagra w tym roku. Jeśli mieliście okazję celebrować gdyńskie Wianki w poprzednich latach dobrze wiecie, że impreza ma swój niepowtarzalny klimat – plaża, morze, kolorowa scena i muzyka z najwyższej półki. Jeżeli do tej pory Wasze plany nie obejmowały tego wydarzenia, nie czekajcie ani chwili dłużej i już teraz zanotujcie, by 30.06. pojawić się w Gdyni.

Organizowane przez miasto „Lato zaczyna się w Gdyni: Cudawianki” inauguruje sezon letni a na widzów czeka, oprócz koncertów, szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej aktywizujących szerokie grono odbiorców. Wiatr znad morza niesie dobre wieści: w tym roku na scenie zlokalizowanej na plaży miejskiej wystąpi Sofa, Fisz Emade a zaraz po nich gwiazdy z zagranicy –  szalona Ebony Bones oraz niepokorny Tricky.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, szczegółów szukajcie na stronie www.cudawianki.euJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Beata
Beata
10 lat temu

A o której zaczyna się imprezka

gosia_gosza
10 lat temu

Będziemy!!! 🙂

Polecamy