Wpisz i kliknij enter

Merzbow & Balázs Pándi – nowość z Instant Classic

“Katowice” to tytuł koncertowego albumu duetu Merzbow & Balázs Pándi. Jest to zapis występu, jaki muzycy dali 16 kwietnia 2011 roku w Katowicach, w ramach OFF Clubu.

Album zawiera cztery improwizowane kompozycje i ukazuje się w limitowanym nakładzie 500 sztuk z logo krakowskiej wytwórni Instant Classic (m.in. The Stubs, Ketha).

Premiera będzie miała miejsce 28 września i zainauguruje serię wydawniczą Outlaw Recordings, w ramach której będą się ukazywały wydawnictwa koncertowe rejestrowane przez krakowskie radio akademickie radiofonia.fm. Przedsięwzięcie ma na celu promocję twórczości niezależnych artystów.

Jak podają wydawcy z Instant Classic:

„To był wspaniały koncert – wspomina perkusista Balázs Pándi. Wspaniały line up i niesamowite emocje, jak za każdym razem, kiedy gram w Polsce. Muszę też dodać, że w Katowicach zagrałem chyba najlepsze solo. Ten materiał jest wyjątkowy jeszcze z innego powodu: można go opisać jako bardziej grindcore’owy od pozostałych. Swoją grę opisałbym jako grindcore inspirowany SBB – tłumaczy Pándi”.

Przedsprzedaż ruszy w ciągu najbliższych kilku dni (do opłaconych zamówień będzie dołączony bonusowy utwór Merzbow w mp3, którego nie znajdziecie na płycie) w sklepie Instant Classic. Autorką zdjęć wykorzystanych na płycie jest Joanna “frota” Kurkowska. Materiał zarejestrował Piotr Żyła.

Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące płyty znajdziecie na poniższej stronie:
[button size=”big” link=”http://instantlabel.wordpress.com/” target=”blank”]Instant Classic[/button]Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
euwu
euwu
9 lat temu

chlopaki niszcza jak nalezy. bardzo dobre.

Polecamy

Jlin – Wywiad

„Spodziewałam się, że moja ścieżka zawodowa kiedyś zaprowadzi mnie na sztukę baletową. Nie mogłam jednak przypuszczać, że pierwszym baletem, na który pójdę będzie ten, do którego muzykę skomponowałam.”