Wpisz i kliknij enter

Seiji Morimoto w Poznaniu

25 i 27 listopada w Poznaniu wystąpi i poprowadzi warsztaty Seiji Morimoto – artysta multimedialny, performer, autor instalacji, prac wideo oraz obiektów dźwiękowych. Urodzony w Tokio, zdobył muzykologiczne wykształcenie na tamtejszym Kunitachi College of Music, gdzie specjalizował się w wykonywaniu kompozycji Johna Cage’a. Od 2003 roku mieszka w Berlinie. W swoich działaniach zainteresowany jest badaniem akustycznych zależności pomiędzy zwyczajnymi przedmiotami, takimi jak kamień, czy woda a elektronicznymi narzędziami (głośniki, układy scalone, baterie).

Oto szczegółowy plan jego wizyty w Poznaniu:

25.11 (niedziela) o 16:00 w Głośnej (Św. Marcin 30) Morimoto weźmie udział w warsztacie dźwiękowym. Zagrają z nim Monika Wińczyk, Hubert Wińczyk, Bartek Olszewski i Piotr Tkacz. Wstęp 10-15zł.

27.11 (wtorek) o 10:00 w Sali Błękitnej Akademii Muzycznej odbędzie się pogadanka z artystą oraz prezentacja urządzeń, których używa (w ramach cyklu „Goście muzyki z prądem”).

Tego samego dnia o 20:00 w Kolektywie 1a (Św. Wojciech 1a, w podwórku) zagra solo. Oprócz niego wystąpią: demonszy, Daniel Koniusz i Robert Gogol. Wstęp 10zł.

http://www.seijimorimoto.com/Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Eksperymentalne oblicze RPA – część #40

Nowy rok i nowa część cyklu. Całkiem niedawno wyszły dwa albumy szwajcarskiego producenta Dejota, który nagrał je podczas pobytu w RPA. Poznajcie jego wyjątkową elektronikę!