Wpisz i kliknij enter

After Tauron Nowa Muzyka 2012 pres. Lucy DJ set, Andy Stott live

Jeśli nadal pamiętacie aż dwa rewelacyjne występy Lucy podczas tegorocznej, siódmej odsłony festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach, to zapewne ucieszy was informacja dotycząca artystów zaproszonych przez nas na TNM 2012 After Party.

Mamy nadzieję, że pojawienie się Lucy’ego jako jednej z dwóch gwiazd TNM 2012 After Party to wystarczająca zachęta, aby 30 listopada pojawić się w katowickim Jazz Clubie Hipnoza. Włoski mistrz eksperymentalnego techno powraca bowiem do Katowic i możecie być pewni, że podobnie jak w czasie sierpniowego festiwalu, spróbuje Was zmiażdżyć swoim bezlitosnym setem.

Dla tych z Was, którzy nie dotrwali do porannego występu Lucy’ego, zgodnie uznawanego przez przeważającą część uczestinków, za jedno z najciekawszych wydarzeń Tauron Nowa Muzyka 2012, spotkanie z bezkompromisowym, industrialowym techno założyciela Stroboscopic Artefacts, wytwórni, która zasłynęła promowaniem najbardziej eksperymentalnych odmian muzyki elektronicznej, może być jednym z największych muzycznych wydarzeń tej jesieni. Ci, którzy byli świadkami jego występu podczas TNM2012, z pewnią chętnie dadzą się raz jeszcze ponieść hipnotycznej mocy jego seta.

Na tym jednak nie koniec. Tego samego wieczoru, podczas TNM2012 After Party, w katowickim Jazz Clubie Hipnoza, zagra dla Was również jedna z legend brytyjskiej sceny IDM, pochodzący z Manchesteru mistrz atmosferycznych, niepokojących brzmień – Andy Stott. Wydawany przez niewielką manchesterską wytwórnię artysta zdążył zasłynąć w ciągu paru ostatnich lat rewelacyjnym połączeniem mrocznego techno z minimalowymi rozwiązaniami, które nadały jego kompozycjom hipnotycznego, transowego brzmienia. Powolne rytmy podkreślane potężnym basem, zatopione w niepokojących pogłosach i zapętlonych samplach, wypełniające oba jego albumy, podczas występów na żywo stają się doskonałym punktem wyjścia do budowania tanecznych setów, w których równie mocno odbija się fascynacja berlińskim techno, co upodobanie do korzystania z niecodziennych efektów i ciągłego zaskakiwania odbiorców. Warto również wspomnieć, że Andy Stott pojawi się w Katowicach dokładnie miesiąc po oficjalnej premierze swojego najnowszego albumu “Luxury Problems” (również nakładem oficyny Modern Love). Album “Luxury Problems” ukaże się 29 października.

LINEUP:

ANDY STOTT (UK)

http://www.modern-love.co.uk/artists/andy-stott
http://soundcloud.com/modernlove
https://www.facebook.com/pages/Andy-Stott/262174253793725?ref=ts&fref=ts

LUCY (ITA)
http://www.stroboscopicartefacts.com/
https://www.facebook.com/lucyofficial?ref=stream

KEPA_YEW (PL)
http://kepayew.prima-materia.com/
https://www.facebook.com/KepaYew

NONE (PL)
https://www.facebook.com/3unltd

BILETY:
Przedsprzedaż: 25 pln
W dniu koncertu: 30 pln

DOSTĘPNE Z:
www.ticketpro.pl
www.ticketportal.pl
biletin.pl
Jazz Club Hipnoza (Plac Sejmu Slaskiego 2, Katowice)

WIĘCEJ INFO:
www.festiwalnowamuzyka.pl

Dodatkowo linki do recenzji albumów na NM:

Lucy- https://nowamuzyka.pl/2011/03/07/Lucy-Wordplay-For-Working-Bees/

Andy Stott- https://nowamuzyka.pl/2012/10/24/andy-stott-luxury-problems/

 Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy