Wpisz i kliknij enter

Nowa piosenka Apparata

Cudowne nowe dźwięki proponuje nam Sascha Ring, który 15 lutego wypuści album z muzyką do spektaklu teatralnego według „Wojny i Pokoju” Tołstoja. Singiel stycznia?

Speklakl przygotował Sebastian Hartmann, jeden z najbardziej znanych (i kontrowersyjnych) reżyserów niemieckiej sceny. To podczas jego sztuki „Das grosse Massakerspiel oder Triumph des Todes” w 2006 roku jeden z aktorów wyrwał i zniszczył notatki obecnego na sali krytyka z Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Sasha Ring przygotował materiał, który 15 lutego ukaże się nakładem labelu Mute. Całość zatytułowana będzie po prostu „Krieg und Frieden – Music for Theatre”. Jak Wam się podoba promujący całość „A Violent Sky”?

Na koniec ważna informacja dla fanów Apparata – artysta wystąpi 9 lutego w Krakowie. Szczegóły na FBJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
keisuke
keisuke
11 lat temu

Bardzo ładna stylistyka Moby’ego około 1995 i album Everything Is Wrong. Dlatego pozostaję przy Apparacie z Shitkatapult i Neo Ouija, a Wojna i Mir nadal będzie brzmieć o sto lat młodszym walcem wiedeńskim Arama Chaczaturiana 🙂

Polecamy