Wpisz i kliknij enter

3 pytania – Olivia Anna Livki

Tym razem na 3 pytania odpowiada Olivia Anna Livki. Człowiek-orkiestra, wulkan energii, utalentowana nie tylko muzycznie, szalona dziewczyna o polsko-niemieckich korzeniach.Swój debiutancki album „The Name Of This Girl Is” Olivia wydała własnym sumptem w 2011 r. Jesienią minionego roku nakładem EMI ukazała się reedycja płyty. Olivia gra m.in. na basie, perkusji, śpiewa, aranżuje i komponuje, jest reżyserką swoich teledysków. Jej głowa kipi od kolorowych i szalonych pomysłów o czym przekonać się można choćby podczas koncertów artystki. Mogliście zobaczyć ją na scenach festiwali Off w Katowicach, Open’er i Soundrive w Gdyni czy Otwarta Wystawa w Łodzi. Bezkompromisowa, muzyczna wyobraźnia i nieokiełznana energia to główne atuty La Livki.

Czego ostatnio słuchasz?

Pracuję nad drugą płytą, w związku z czym uczę się pierwszy raz w życiu systematycznie aranżu. Aktualnie, w ramach edukacji, wsłuchuję się dokładniej w klasyczne albumy Sly and The Family Stone („Stand”,”There´s A Riot Going On”) i Michaela Jacksona/The Jacksons a także w musicale Leonarda Bernsteina.

Nad czym obecnie pracujesz?

Intensywnie pracuję nad dzikimi, nowymi piosenkami. Pięć i pół już potrafię zagrać (śmiech), reszta istnieje na razie w głowie i tekstualnie. Ponieważ przy okazji rozwijam się jako basista, potrzebuję teraz więcej czasu niż kiedyś na to, aby nauczyć się ich grać.  Ale za to robię się coraz lepsza. Pod koniec lutego będę nagrywała demo.

Gdzie zagrasz w najbliższym czasie?

Już 01.02. będę gościć w Poznaniu, następnie 06.02. w Sopocie, 21.02. w Chorzowie a 23.02. w Warszawie.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
microust
10 lat temu

Kompletnie nie moja bajka, ale – fajny klip jak z lat osiemdziesiątych. I najważniejsze – mnie się Pani nie kojarzy z niczym. To komplement – nie żadna nowa Bródka czy Pidżejka. Jest po swojemu. No dobra może Kate Bush nieco. 😉

Polecamy