Wpisz i kliknij enter

3 pytania – Submotion Orchestra

Kolejna w tym tygodniu wizyta na Wyspach Brytyjskich. Na pytania odpowiada wokalistka Submotion OrchestraRuby Wood. Submotion Orchestra to połączenie jazzu, soulu, elektroniki. Grupa wydała dwa albumy – w 2011 r. „Finest Hour” i „Fragments” w roku ubiegłym. Oprócz doskonałych muzyków w osobach: Tommy Evans, Danny Templeman, Chris Hargreaves, Ruckspin, Taz Modi, Simon Beddoe, septet obdarzony jest także uroczym, lirycznym głosem Ruby Wood. Każdego z artystów orkiestry charakteryzuje szerokie doświadczenie muzyczne (występy m. in. z Bonobo, Breakestra, Andreyą Trianą, The Haggis Horns), które połączone w jedno pod nazwą Submotion Orchestra daje takie oto efekty:

Czego ostatnio słuchacie?

Alunageorge / Flying Lotus / Author / Disclosure

Nad czym obecnie pracujecie?

Obecnie pracujemy nad kawałkami na naszą nową płytę. W styczniu zamknęliśmy się w małej chatce w samym środku Walii, czego owocem jest cała masa nowych pomysłów. Staramy się zachować nasze oryginalne brzmienie jednocześnie trzymając rękę na pulsie w temacie aktualnych trendów.

Gdzie zagracie w najbliższym czasie?

W kwietniu planujemy kilka występów w Holandii. Zaraz potem zaczyna się sezon festiwalowy. Jesteśmy podekscytowani tym, że zagramy na festiwalu Glastonbury, Soundwave Festival w Chorwacji oraz czeskim Colours of Ostrava.

Strona orkiestry »
Profil na Facebooku »
Profil na YouTube »

 Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy