Wpisz i kliknij enter

Diamanda Galás, L.U.C. z Motion Trio zagrają podczas T-Mobile Nowe Horyzonty

Mamy nowe informacje na temat muzycznej sceny tegorocznej edycji najciekawszego festiwalu filmowego w Polsce.

Diamanda Galás

Diamanda to kilka wcieleń w jednej osobie – wokalistka, śpiewaczka operowa, wirtuozka fortepianu, kompozytorka, performerka, artystka multimedialna i audiowizualna. Charakterystyczne są dla niej płynne przejścia, od operowych wokaliz poprzez szeroką gamę pełnych emocjonalności zawodzeń, tajemniczych pomruków, teatralnych szeptów i szaleńczych wrzasków, aż po sferę radykalnego wokalnego eksperymentu, w którym nie ma ona sobie równych. W Arsenale wystąpi 27 lipca. Bilety w cenie: 70 zł (normalny), 50 zł (dla posiadaczy karnetów filmowych).

L.U.C. & Motion Trio

23 lipca zobaczymy koncertową premierę albumu „Nic się nie stało” – wspólnego dzieła L.U.Ca oraz wirtuozów akordeonu Motion Trio. To jedna z najbardziej zaskakujących kooperacji tego roku na rynku muzycznym. Płyta „Nic się nie stało” jest opowieścią o harmonii i jej poszukiwaniu – zarówno w aspekcie muzycznym, jak i filozoficzno-życiowym.

Bilety na koncerty oraz karnety muzyczne (220 zł, uprawniają do wstępu na wszystkie koncerty w Klubie Festiwalowym) do nabycia przez www.nowehotyzonty.pl – więcej informacji o muzyce na festiwalu na www.nowehoryzonty.plJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy