Wpisz i kliknij enter

Tommy Four Seven – 1500 m2

W krajobrazie muzycznym rzadko zdarza się znaleźć artystę tak charakterystycznego jak Tommy Four Seven.

 

W momencie wyprowadzki z Londynu w 2008 roku uzyskał pozycję głównego członka labelu Chrisa Liebinga – CLR Records. Wykorzystuje swoje własne studio w przemysłowym sektorze miasta jako bazę do tworzenia ostrych i niezwykle ciężkich bitów czego efektem były nietuzinkowe remiksy dla Lucy czy Traversable Wormhole. Chwilę później ogłosił datę swojego debiutanckiego albumu Primate. Wydany w 2011 roku longplay wzmocnił jego pozycję jako jednego z najciekawszych producentów techno w ostatnich latach.

 

Jego produkcje zdobyły natychmiastowe uznanie krytyków a utwory takie jak Armed 3, Raru czy Track 5 zostały zremixowane przez takich cenionych artystów jak Robert Hood, Regis, Speedy J czy Sigha.

 

Duże umiejętności w studiu oraz niezwykle techniczne, precyzyjne i ciężkie sety grane na całym świecie w tym 12 godzinny w niesławnym Berghain oznaczają początek wielkiej kariery tego skromnego człowieka.

 

Tommy Four Seven (CLR Berlin – live)

+ more tba

 

14.09.2013

start: 22:00

1500m2 do wynajęcia

ul. Solec 18/20, Warszawa

 

Bilety dostępne w przedsprzedaży (Muno, Ticketpro Polska – Empik, Saturn, MediaMarkt) w cenie 20/25 PLN oraz na bramce klubu.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Borowik
Borowik
8 lat temu

Zorganizujecie jakiś konkurs na wejściówki ?

Polecamy