Wpisz i kliknij enter

Skream 11.04. w 1500m2 + konkurs

Jedna z najbardziej prominentnych postaci brytyjskiej sceny muzycznej Skream!

Skream dał się poznać jako jeden z pionierów dubstepu i w chwili obecnej uchodzi za jednego z najbardziej znanych producentów w branży. Karierę zaczął jeszcze jako nastolatek pracując w muzycznym sklepie Big Apple Records, gdzie poznał niejakiego Hatcha czyli weterana tego gatunku. W 2006 roku wydał swój pierwszy album, Skream! w którym zebrał ponad osiemset utworów. Wśród nich znalazły się nagrania będące efektem współpracy z innym muzykiem spod szyldu Big Apple Records – Bengą. W roku 2007, wraz z Bengą i Artworkiem, założył zespół Magnetic Man, który zyskał dużą popularność w środowisku electro. Trzy lata później ukazała się druga długogrająca płyta Oliviera – Outside the Box. Jego muzyka pojawiła się także na kilku soundtrackach, m.in. do seriali Entourage i Misfits. Współpracował z wieloma wytwórniami i muzykami, na jego koncie znalazły się kooperacje m.in. z Chromeo, La Roux, Kelis, Miles Kane, czy Katy B.

W tej chwili Skream ma dwa albumy oraz całą masę singli i remiksów z milionowymi liczbami odsłon, wśród których warto wspomnieć chociażby ‚Shot Yourself In The Foot Again’, ‚Filth’ czy ‚Exotermic Reaction’. Obecnie jego produkcje coraz częściej wymykają się z dubstepowych ram, czego efektem jest chociażby współpraca z housowe’ą wytwórnią Defected Recordings.

Scena główna:

Skream (London / UK)

http://youtu.be/-nRZkshRqgU

Scena red:

There’s something About You EP Release Party:

Mia & Kasp (Soundbar Rec.)

Adam Zasada (Soundbar Rec./Pets Rec)

Pirx’n’Perio (Soundbar Rec.)

Diffriend

11.04.2014

22:00

Przedsprzedaż: Biletomat.pl – bilety online, Ticketpro Polska (Empik, Saturn, Media Markt), evenea

Bilety: 30/35/40 (https://www.biletomat.pl/imprezy/skream-607/)

 

1500m2 do wynajęcia

ul. Solec 18/20

 

Konkurs!

Ile postaci jest na okładce pierwszego albumu Skream’a? Poproszę też po jednym kawałku z tej płyty.

Odpowiedzi ślijcie na katarzyna.morawska90@gmail.com. Pospieszcie się, bo impreza już jutro, a do wygrania tylko dwie pojedyncze wejściówki. Zwycięzcy dostaną maile zwrotne. Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy