Wpisz i kliknij enter

Błażej Malinowski wydaje i imprezuje

Wytwórnia Phorma opublikuje w Record Store Day pierwszy winyl w dorobku polskiego producenta – „Dual Reality”. W ten sam dzień nagrań z krążka można będzie posłuchać na imprezie w klubie Brzozowa 37 w Warszawie.

26 kwietnia obchodzić będziemy święto płyty winylowej – właśnie wtedy w Polsce wypada Record Store Day. Z tej okazji w okolicach sklepu Side One w ciągu dnia spotkają się entuzjaści wydań muzycznych na czarnym nośniku. Na specjalnym stanowisku wydawnictwa Phorma usłyszeć będzie można sety założycieli wydawnictwa, czyli Dialoga i Volt.mara, a także zakupić wszystkie dotąd wydane przez Phormę płyty, w tym także nową – siódmą, której autorem jest Błażej Malinowski.

Wieczorem o godz. 22 w klubie Brzozowa 37 odbędzie się noc z wytwórnią Phorma. Głównym gościem wieczoru będzie niezwykle utalentowany muzyk i didżej, Claudio PRC, jeden z czołowych przedstawicieli włoskiej sceny muzyki techno. Claudio na stałe związany jest z takimi wytwórniami jak Prologue, Aconito Records, The Gods Planet czy właśnie Phorma. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce.

Na głównej scenie dołączą do niego Dialog i Volt.mar. Obaj zakochani w płytach winylowych, postanowili pojawić się na obchodach Record Store Day oraz na imprezie promującej siódme wydawnictwo ich wytwórni. Na płycie „007 – Dual Reality”, która premierę będzie miała właśnie 26 kwietnia, usłyszeć będzie można muzykę Błażeja Malinowskiego. Znajdzie się na niej tytułowy utwór oraz jego remiks w wykonaniu włoskiego producenta Hydergine. Podczas imprezy na głównej scenie Brzozowej 37 usłyszymy także liveact Błażeja, związanego z takimi projektami jak Fűnfte Strasse czy Silent Season.

Dopełnieniem będzie set w wykonaniu Chupaxa, na co dzień związanego z kolektywem Electrocapital. Na drugiej scenie zagrają Michał Wolski (Fűnfte Strasse, Minicromusic Rec), a także przedstawiciele projektu Brutaż (Sanki, Kelo), którzy zaskoczą nas zapewne niebanalnym doborem płyt. Dopełnieniem drugiej sceny będzie set w wykonaniu Essence – współtwórcy bardzo prężnie działającego kolektywu Technosoul.

https://soundcloud.com/michalwolski/michal-wolski-1000Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy