Wpisz i kliknij enter

Trust na koncertach w Polsce

Kanadyjski projekt electro-popowy zagra w czerwcu w Krakowie (4.06. Fabryka) oraz w Poznaniu (5.06. Eskulap).

Trust to kolejna, obok Crystal Castles i Austry, gwiazda electro-popowej sceny z Toronto. Projekt charyzmatycznego Roberta Alfonsa, wokalisty i performera, powstał we współpracy z Mayą Postepski, perkusistką Austry. Ich płytowy debiut zatytułowany „Trst” wydała ceniona oficyna Arts&Crafts, a album na całym świecie zebrał znakomite recenzje. Choć Postepski zdecydowałą się poświęcić wyłącznie pracy z Austrą, Trust za sprawą scenicznej charyzmy Alfonsa i znakomitych koncertów zdobył niemałą popularność wśród fanów brzmień w tradycji electro lat 80., nowej fali i gotyckich mroków.

Entuzjastycznie przyjęto także dwa polskie występy grupy w styczniu 2013. Nic zatem dziwnego, że z niecierpliwością oczekiwano na nowy krążek Trust, który wkrótce ukaże się w Polsce nakładem NoPaper Records. Płytę zatytułowaną „Joyland” promują znakomite single „Capitol” i „Rescue Mister”. To z pewnością jedna z najciekawszych premier tej wiosny i świetna kontynuacja debiutu. Nowe piosenki Trust utrzymane są nadal w electro-popowej formule, w porównaniu z innymi kanadyjskimi gwiazdami jak Crystal Castles, Grimes czy Austra – propozycja Alfonsa i kompanii wydaje się jednak bardziej uwodzicielska. To mroczna dźwiękowa psychodrama, muzyczna podróż pełna niepokoju, ale i erotycznych uniesień.

Robert swym zmysłowym głosem wyśpiewuje na „Joyland” pełne emocji taneczne hymny, które szczególnej mocy nabierają podczas występów na żywo. Już wkrótce Kanadyjczycy wystąpią na stołecznym FreeFormFestival, a 4-5 czerwca zaczarują fanów w Krakowie i Poznaniu.Zespół Roberta Alfonsa promować będzie swój najnowszy krążek „Joyland”. Jako support zobaczymy utalentowany polski duet Oxford Drama.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy