SCSI-9 – Squares & Circles
Paweł Gzyl:

Pierwszy nowy album projektu od siedmiu lat.

Sarathy Korwar – More Arriving
Jarek Szczęsny:

Muzyka migracji.

Sandro Perri – Soft Landing
Jarek Szczęsny:

Chłód melodii.

Rhys Fulber – Ostalgia
Paweł Gzyl:

„I’m living in the 80s”

IRAH – Diamond Grid
Przemysław Solski:

Siatka utkana z ciekawości.

Strycharski Kacperczyk Szpura – I love you SDSS
Jarek Szczęsny:

Oglądanie nerwów.

!!! (Chk Chk Chk) – Wallop
Mateusz Piżyński:

Ciężkość punka z lekkością funka.

cover
Barker – Utility
Paweł Gzyl:

Transhumanistyczne przyjemności.

Monya – Straight Ahead
Paweł Gzyl:

Industrialne techno o pozytywnej energii.

Wojciech Golczewski – The Priests Of Hiroshima
Jarek Szczęsny:

Ścieżka dźwiękowa dla ery atomowej.

Múm – Yesterday Was Dramatic – Today Is OK
Paweł Gzyl:

Klasyk emotroniki.

Hildur Guðnadóttir – Chernobyl (OST)
Jarek Szczęsny:

Wyobrazić sobie niewyobrażalne.

Pruski – Black Birds
Jarek Szczęsny:

Wyszlifowany onyks.

Jaromir Kamiński, Rafał Warszawski, Palms Palms, Break Janek
Ania Pietrzak:

Beats & breaks idealne na koniec wakacji…



Avant Art Festival – jest pełny program

Znamy już szczegółowy program tegorocznej edycji Avant Art Festival. Impreza potrwa w dniach 7 – 18 października we Wrocławiu, na scenie pojawią się m.in. Ryoji Ikeda, Haxan Cloak, Forest Swords, Keiji Haino oraz Dimlite.

Tegoroczna edycja festiwalu to także 3. Avant Art Film i showcase festiwalu IN-EDIT z Barcelony – największego na świecie festiwalu poświęconego prezentacji dokumentów o muzyce.

Wszystko o festiwalu na stronie www.avantart.pl

07.10 (wtorek)

Ryoji Ikeda, datamatics [ver.2.0] / Impart

08.10 (środa)

„My name is nobody” – performance z muzyką Frano Durović by Dawid Lorenc, Bartek Szlachcić

09.10 (czwartek)

Zeitkratzer feat Keji Haino – „Tribute to Lou Reed” / Impart

11.10 (sobota)

Supersilent feat John Paul Jones / Impart

12.10 (niedziela)

Keji Haino & Stephen O’Malley / Firlej

16.10 (czwartek)

„In Between / Words and Music Destroyer” by Cezary Duchnowski, Kostas Georgakopulos, Paweł Romańczuk, Maciej Walczak / CeTa
Fire! (Mats Gustafsson, Mariam Wallentin, Martin Hederos, Johan Berthling, Andreas Werliin) / CeTa

17.10 (piątek)

Less Urbaines Festival showcase, curated by Patrick de Rham:

  • Syndrome WPW, AVE EVA
  • „Silver” performance by Marie Caroline Hominal
  • Dimlite / Dim Grimm
  • Unleashed Ethernalhood – DJ set

18.10 (sobota)

  • The Nest / Firlej
  • ZS / Firlej
  • DJ Salaud aka Franz Treichler
  • Forest Swords
  • Haxan Cloak

Ponadto w programie showcase’y festiwali: IN-EDIT (Barcelona International Music Documentary Film Festival) oraz LUFF (Lausanne Underground Film and Music Festival) w ramach 3. Avant Art Film we wspólpracy z Kinem Nowe Horyzonty.

 

Dołącz do ponad 10 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.