Flaner Klespoza – Przygody i tajemnice
Jarek Szczęsny:

Debiut podwójny.

Max Andrzejewski’s Hütte – Hütte & Guests Play the Music of Robert Wyatt
Łukasz Komła:

Robert Wyatt na ujazzowionym spacerze.

Fumiya Tanaka – Right Moment
Paweł Gzyl:

Spójna całość zbudowana z kontrastowych elementów.

Król – Nieumiarkowania
Jarek Szczęsny:

Nie chce nam mówić niczego wprost.

Burial – Tunes 2011-2019
Jarek Szczęsny:

Brama do innej rzeczywistości.

Zaumne – Contact
Jarek Szczęsny:

Niezwykła bliskość.

Various Artists – Consortium Vol. 1
Paweł Gzyl:

Z Albanii do Detroit.

ARRM – II
Jarek Szczęsny:

Dzieło spokoju.

Floating Points – Crush
Jarek Szczęsny:

Stare w służbie nowoczesności.

Stefan Goldmann – Veiki
Paweł Gzyl:

Najbardziej taneczny materiał niemieckiego producenta.

True – Made Of Glass
Łukasz Komła:

Pod rękę ze smutkiem i tańczmy!

Akwizgram – Nü romantik
Jarek Szczęsny:

Próg do przeskoczenia jest niewielki.

Claro Intelecto – In Vitro – Volume 1 & 2
Paweł Gzyl:

Piękna, ale niemodna muzyka.

Paweł Doskocz / Vasco Trilla – Hajstra
Jarek Szczęsny:

Nieprawidłowości w działaniu zmysłów.



Avant Art Festival – jest pełny program

Znamy już szczegółowy program tegorocznej edycji Avant Art Festival. Impreza potrwa w dniach 7 – 18 października we Wrocławiu, na scenie pojawią się m.in. Ryoji Ikeda, Haxan Cloak, Forest Swords, Keiji Haino oraz Dimlite.

Tegoroczna edycja festiwalu to także 3. Avant Art Film i showcase festiwalu IN-EDIT z Barcelony – największego na świecie festiwalu poświęconego prezentacji dokumentów o muzyce.

Wszystko o festiwalu na stronie www.avantart.pl

07.10 (wtorek)

Ryoji Ikeda, datamatics [ver.2.0] / Impart

08.10 (środa)

„My name is nobody” – performance z muzyką Frano Durović by Dawid Lorenc, Bartek Szlachcić

09.10 (czwartek)

Zeitkratzer feat Keji Haino – „Tribute to Lou Reed” / Impart

11.10 (sobota)

Supersilent feat John Paul Jones / Impart

12.10 (niedziela)

Keji Haino & Stephen O’Malley / Firlej

16.10 (czwartek)

„In Between / Words and Music Destroyer” by Cezary Duchnowski, Kostas Georgakopulos, Paweł Romańczuk, Maciej Walczak / CeTa
Fire! (Mats Gustafsson, Mariam Wallentin, Martin Hederos, Johan Berthling, Andreas Werliin) / CeTa

17.10 (piątek)

Less Urbaines Festival showcase, curated by Patrick de Rham:

  • Syndrome WPW, AVE EVA
  • „Silver” performance by Marie Caroline Hominal
  • Dimlite / Dim Grimm
  • Unleashed Ethernalhood – DJ set

18.10 (sobota)

  • The Nest / Firlej
  • ZS / Firlej
  • DJ Salaud aka Franz Treichler
  • Forest Swords
  • Haxan Cloak

Ponadto w programie showcase’y festiwali: IN-EDIT (Barcelona International Music Documentary Film Festival) oraz LUFF (Lausanne Underground Film and Music Festival) w ramach 3. Avant Art Film we wspólpracy z Kinem Nowe Horyzonty.

 


Dołącz do ponad 13 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.