Wpisz i kliknij enter

David August debiutuje w Polsce

Młoda, obiecująca gwiazda elektroniki już niebawem zagra w Warszawie – sprawdźcie kim jest i dlaczego warto go posłuchać. Ponadto, dla naszych czytelników, mamy wejściówki na to wydarzenie.

Jeżeli ktoś przerywa studia żeby dokończyć swój pierwszy album i podróżuje po świecie, żeby był jak najbardziej pełny i dojrzały, musi mieć zadatki na dobrego artystę. David August, a właściwie David Nattkemper zaczął standardowo – lekcjami gry na pianinie, jednak interesował się produkcją muzyki i DJingiem, co doprowadziło go kariery muzyka elektronicznego. W 2009 roku zaczął wydawać swoje pierwsze utwory w uznanych wytwórniach jak: Stil Vor Talent i Diynamic.


Po wydaniu pierwszych EPek „Piece of Conscience” i You Got To Love Me”, które namieszały w świecie klubowym, w 2013 roku postanowił przygotować debiutancki album – „Times”. Wśród tych, którzy najbardziej go inspirują, wymienia… Bacha. Jednak ciepły, nostalgiczny house i wiek (August ma niewiele ponad 20 lat) sprawia, że porównuje się go i nazywa niemieckim Nico Jaarem. Obecnie David pracuje nad kolejnym krążkiem, w międzyczasie starając się uzyskać tytuł „Tonemeister” na berlińskim Uniwersytecie, na kierunku muzyka i technika dźwięku. 18 lipca, w piątek, to wszystko będzie można sprawdzić w klubie Nowa Jerozolima w Warszawie.


DavidAugust_A4

David August @ Nowa Jerozolima
Patio klubu Nowa Jerozolima, Al. Jerozolimskie 57, Warszawa
support: Warsaw Calling, T2P oraz Chriss Jaxx
Start: 22:00
Bilety: 35 PLN

Konkurs: Do jutra, do 20:00 czekamy na maile pod adresem patryk.zalasinski@nowamuzyka.pl. Osoby, które zgłoszą się – podając swoje imię i nazwisko – wezmą udział w losowaniu dwóch podwójnych wejściówek na to wydarzenie.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy