Wpisz i kliknij enter

Festiwal Plażowy w Plażowej

Pachanga Boys – czyli duet elektroniczny składający się z dwóch artystów – Rebolledo i Superpitchera. Rebolledo pochodzi z Xalapy w Meksyku, a Superpitcher z południowych Niemiec. Obaj wykonawcy spotkali się dzięki wytwórni Kompakt, dla której jeden pracował, a drugi wydawał. Spotkanie tych dwóch delikwentów wkrótce zaowocowało założeniem wspólnej wytwórni “Hippie Dance”, która szybko zyskała rozgłoś i na stałe rozgościła się na światowym rynku wydawniczym. W 2012 roku ukazał się ich pierwszy album „We Are Really Sorry”, za który wcale nie muszą przepraszać, gdyż była to jedna z najciekawszych elektronicznych płyt tego roku. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna tanecznych i energetycznych brzmień, pomieszanych z muzycznymi eksperymentami.

Obecnie Pachanga Boys podróżują po całym świecie, grają na największych festiwalach i szerzą swoją filozofię, która opiera się na przekonaniu, że ich muzyka sprawia, że świat staje się lepszym miejscem.

Oxford Drama – świeży duet muzyczny, który powstał na początku 2014 roku. W jego składzie znajduję się Gosia Dryjańska odpowiedzialna za wokal i Marcin Mrówka, który gra na gitarze oraz używa multum samplerów i syntezatorów. Swoje dokonania muzyczne sytuują na granicy alternatywy, trip-hopu i eksperymentalnego popu. .14 kwietnia światło dzienne ujrzała ich pierwsza EPka, która składa się ze zbioru nagrań powstałych podczas dwóch pierwszych miesięcy działalności zespołu. Od czasu jej nagrania zespół Oxford Drama wyruszył w trasę koncertową po całej Polsce, występując chociażby na tegorocznym festiwalu Opener.

 

Line up:

 

Pachanga Boys (Kompakt, Hippie Dance / DE)

https://www.facebook.com/pages/Pachanga-Boys-Hippie-Dance/315216318504660

Oxford Drama

https://www.facebook.com/meetoxforddrama

bshosa (Pets, 1500m2)

https://www.facebook.com/bshosaofficial

 

03.08.2014

start: 12:00

 

WSTĘP WOLNY
ul. Wybrzeże Szczecińskie 1, WarszawaJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy