Wpisz i kliknij enter

Nowa płyta Michała Wolskiego

Polski producent prezentuje cztery utwory nakładem amerykańskiej wytwórni Blank Slate.

Tym razem otrzymujemy nieco inna muzykę, niż ta do której przyzwyczaił nas do tej pory Michał. „Who Am I” to surowe techno wiedzione pohukującym loopem, który oplatają przestrzenne efekty. Równie minimalowy ton ma „Measurement”, w którym jednak ważniejszą role odgrywa mocno niepokojący klimat, tworzony dźwiękami rodem z horrorów.

Zupełnie inne brzmienia odnajdujemy w „The Bells” – tym razem w roli głównej są bowiem oniryczne klawisze, nadające całości mocno psychodeliczny ton. Dopiero finałowy „Black Swan” wnosi na płytę lekkie tchnienie typowego dla tego producenta nowoczesnego dubu – poddane jednak bardziej industrialnej obróbce. Jednym słowem – znakomite!

Blank Slate to wytwórnia z Nowego Jorku, która publikuje winylowe wydawnictwa młodych artystów z całego świata, specjalizujących się w minimalowym techno i house’ie, takich jak Rene Audiard, Mirko, Arnaldo czy Düve. Do tej pory ukazało się osiem krążków, które wyróżniają się również ciekawą szatą graficzną. Czyli – coś dla kolekcjonerów.

www.facebook.com/pages/Blank-Slate/434021933321257

www.facebook.com/michalwolskimusicJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy