Wpisz i kliknij enter

Modern Heads – Chapter II

Krótkie, ale eksploatujące granie od Nowoczesnych (Techno) Głów.

Modern Heads, czyli Dino Sabatini i Gianluca Meloni, właśnie wysmażyli swój drugi placek z tej serii przy okazji wspólnego projektu. Jest to szóste wydawnictwo w katalogu Outis Music, labelu który należy do Dino Sabatiniego. EPka zawiera tylko 2 numery, które jednak na pewno znajdą więcej niż jedno zastosowanie w różnych sytuacjach.

Beginning, wypełniony jest przestrzenią i udzielającym się słuchaczowi wrażeniem harmonii. Władają nim wiotkie i odległe plemienne sekwencje, cyfrowe melodie i świszczące, chłodne powiewy. Jest wolny, spokojny, można by rzec powściągliwy, ale dzięki temu jeszcze bardziej intrygujący.

Unknown Route jest całkowicie przeciwny swojemu poprzednikowi. Acidowy, ostry i cierpki – świetnie sprawdzi się jako narzędzie parkietowe. Syntezatorowe partie i wysokie, cybernetyczne sample, nieznacznie ocieplają jego oblicze. Jeśli mogę tak to określić – przyjemnie natrętny przy swoim regularnym groovie. Ta kompozycja ma swój temperament.

Lubię wydawnictwa Outis, bo każde zdaje się opowiadać określoną, ekscytującą historię. Historie tej oficyny znacznie jednak odbiegają od szarej rzeczywistości i łatwo można się w nich zatracić. Mnie taka forma ucieczki przed jesienną szarugą bardzo odpowiada. Sprawdźcie czy i was to chwyci.

 

 

Produkt dostępny w sklepie Yak Records —-> http://yakrecords.pl/produkt/chapter-ii-2/

http://yakrecords.pl/Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…]  Nowa Muzyka – Polish  […]

Polecamy