Wpisz i kliknij enter

Nowa EP od COMOC!

Fascynacja Florencją to nie tylko lot nad niebanalną architekturą, historią czy pejzażami Toskanii. To także fascynacja tańcem i śpiewem, ruchem i głosem.

Maciek Kujawski, czyli COMOC – producent oraz obecnie dekonstruktor takich gatunków jak Juke/Footwork, Trip-Hop czy Bass Music. Przez ostatnią dekadę działający jako Co, swoją twórczość prezentował poprzez takich wydawców jak Mik.Musik, Qulturap, Skwer. Jego pierwszy krążek – „!COMOC!” – spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, m.in. w brytyjskim The Wire i był jednym z pierwszych krajowych wydawnictw prezentujących abstract hip-hop. W międzyczasie CO wraz z Piotrkiem Połozem aka Deuce założyli zespół Cobula o punkowo-klubowo i fristajlowym zacięciu, oprócz tego CO jako Sergio Oo Aaaa rozgrzewał nie jeden polski parkiet swoimi setami, łączącymi klasyki hip hopu z mocną i szybką muzyką klubową. Na początku maja tego roku wydał siłami Polish Juke epkę „Action Canceled”, która jest futurystyczną wizją, gdzie footwork jest pretekstem dla muzycznej mutacji oraz transformacji w stronę wielopoziomowego techno. Na własną rękę COMOC wydał również w tym roku epkę „Fuel”.

Teraz wraca z nowy wydawnictwem inspirowanym włoskim miastem. 5-utworowa EP nosi tytuł „Firanze”. Materiał jest naprawdę świetny – koniecznie do sprawdzenia!


COMOC – „Firenze”

tracklist:
1. Volo
2. Spedale degli Innocenti
3. Rinascimento
4. Toscana
5. Inondazione

artwork by Bartek Kujawski & Tommaso Masolino

wywiad Pawła Gzyla z COMOC, z 2009r. tutaj
3 pytania w ramach „Polish Juke Rekomendują” tutaj

www.soundcloud.com/comoc
www.facebook.com/comocmusic
www.comoc.bandcamp.comJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy